Багери гасеничари HITACHI EX

Резултати од пребарување: 234 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари HITACHI EX: 234 огласа

багер гасеничар HITACHI EX220
17
13.000 € USD ≈ 14.330 US$
Година Километража Сила
Турција, ANKARA
багер гасеничар HITACHI EX300
7
13.950 € USD ≈ 15.380 US$
Година 1993 Километража Сила
Турција, ANKARA
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар HITACHI EX75 UR
13
27.955 € USD ≈ 30.820 US$
Длабочина на копање 4.11 м Радиус на копање 1.3 м Висина за истовар 5.12 м Капацитет на хидраулична пумпа 265 бар
Година 02/2005 Километража 7457 м/ч Сила 54 кс
Бугарија, София
багер гасеничар HITACHI EX135USR-5
12
преговара
Година 2000 Километража 10000 м/ч Сила
Ирска
багер гасеничар HITACHI EX60-1
1
преговара
Година 1991 Километража Сила
Ирска
багер гасеничар HITACHI EX60-2
4
преговара
Година 1994 Километража Сила
Ирска
багер гасеничар HITACHI EX60-1
1
преговара
Година 1990 Километража Сила
Ирска
багер гасеничар HITACHI EX60-1
4
преговара
Година 1990 Километража Сила
Ирска
багер гасеничар HITACHI EX60-2
8
преговара
Година 1994 Километража 6790 м/ч Сила
Ирска
багер гасеничар HITACHI EX120-1 Good Quality
8
преговара
Година 1996 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI EX60 EX100
6
преговара
Година 03/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI Ex120-1
21
преговара
Година 1991 Километража Сила
Обединето Кралство
багер гасеничар HITACHI EX120
16
преговара
Година 1996 Километража Сила
Обединето Кралство
багер гасеничар HITACHI ex200-3
5
14.500 US$ EUR ≈ 13.150 €
Година 2004 Километража Сила 130 кс
Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI EX200-3
6
15.000 US$ EUR ≈ 13.610 €
Година 2004 Километража Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 234 огласа
Прикажи
Претплати се