Багери гасеничари HITACHI

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари HITACHI: 946 огласа

багер гасеничар HITACHI ZX870LCH-3
10
€ 134.500 USD ≈ US$ 149.376
Година 2010 Километража Сила
Турција, ANKARA
багер гасеничар HITACHI ZX470
20
преговара
Година 2014 Километража Сила
Турција, Ankara
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар HITACHI  ZX210LC-3 БАГЕР
10
€ 60.840 BGN USD BGN 119.000 ≈ US$ 67.574
Година 2011 Километража 5100 м/ч Сила 166 кс
Бугарија, Plovdiv
нови багер гасеничар HITACHI ZX210LC-6
1
преговара
Година 2019 Километража 5 м/ч Сила 119 kW
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар HITACHI ZX-350LC-3
26
аукција € 7.684 SEK USD SEK 83.000 ≈ US$ 8.534
Година 2009 Километража 11000 м/ч Сила 202 kW
Шведска, Svenljunga
багер гасеничар HITACHI EX-355
17
аукција € 37,03 SEK USD SEK 400 ≈ US$ 41
Година 2003 Километража 9541 м/ч Сила
Шведска, Svenljunga
багер гасеничар HITACHI EX-215LC -02 (ca 10500 h)
24
аукција € 4.722 SEK USD SEK 51.000 ≈ US$ 5.244
Година 2002 Километража 10500 м/ч Сила
Шведска, Svenljunga
багер гасеничар HITACHI EX-215LC -02
36
аукција € 9.258 SEK USD SEK 100.000 ≈ US$ 10.282
Година Километража 7000 м/ч Сила
Шведска, Svenljunga
багер гасеничар HITACHI Hıtachı zx 250
9
€ 36.000 USD ≈ US$ 39.982
Година 2012 Километража 10070 м/ч Сила
Турција, Ankara
багер гасеничар HITACHI ZX520
19
US$ 82.750 EUR ≈ € 74.509
Година 2008 Километража 20000 м/ч Сила
Турција, Ankara
багер гасеничар HITACHI 2008
17
ВИДЕО
преговара
Година 2008 Километража Сила
Турција, ANKARA
багер гасеничар HITACHI ZX350
24
€ 40.000 USD ≈ US$ 44.424
Година 2007 Километража 17000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар HITACHI ZX210H
12
€ 62.000 USD ≈ US$ 68.857
Година 2016 Километража 3900 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар HITACHI ZX350
28
€ 40.000 USD ≈ US$ 44.424
Година 2009 Километража 17000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар HITACHI EX75 UR
13
€ 27.955 USD ≈ US$ 31.047
Длабочина на копање 4.11 м Радиус на копање 1.3 м Висина за истовар 5.12 м Капацитет на хидраулична пумпа 265 бар
Година 02/2005 Километража 7457 м/ч Сила 54 кс
Бугарија, София
Омилени : 0 Споредба : 0