Багери гасеничари DOOSAN од ЗНД

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари DOOSAN: 8 огласа

багер гасеничар DOOSAN DX 225 LCA
2
79.100 € RUB USD 5.600.000 RUB ≈ 85.750 US$
Година 2012 Километража 9160 м/ч Сила
Русија, Курск
багер гасеничар DOOSAN DX300LCA
8
126.400 € RUB USD 8.950.000 RUB ≈ 137.000 US$
Длабочина на копање 7.36 м
Година 2014 Километража 4700 м/ч Сила 197 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар DOOSAN DX300LCA
13
73.450 € RUB USD 5.200.000 RUB ≈ 79.620 US$
Година 2014 Километража 9350 м/ч Сила
Русија, Тверь
багер гасеничар DOOSAN DX180LC
3
84.610 € RUB USD 5.990.000 RUB ≈ 91.720 US$
Година 2014 Километража 5116 м/ч Сила
Русија, Республика Татарстан
багер гасеничар DOOSAN 500LC-V
17
ВИДЕО
101.700 € RUB USD 7.200.000 RUB ≈ 110.200 US$
Година 2010 Километража 18000 м/ч Сила
Русија, Кемеровская Область
багер гасеничар DOOSAN DX340LCA
5
84.750 € RUB USD 6.000.000 RUB ≈ 91.870 US$
Година 2013 Километража 9583 м/ч Сила
Русија, Тверь
багер гасеничар DOOSAN Solar 340 LC-V
5
55.000 US$ EUR ≈ 50.740 €
Длабочина на копање 7.67 м Радиус на копање 11.2 м Висина за истовар 7.2 м
Година 2011 Километража 9000 м/ч Сила 247 кс
Белорусија
багер гасеничар DOOSAN Solar 255
1
65.000 US$ EUR ≈ 59.960 €
Длабочина на копање 6.08 м Радиус на копање 9.56 м Висина за истовар 6.64 м Капацитет на хидраулична пумпа 320 бар
Година 2010 Километража 10000 м/ч Сила 125 кс
Белорусија, Брест
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се