Багери гасеничари DOOSAN

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари DOOSAN: 403 огласа

багер гасеничар DOOSAN DX255 LC
11
US$ 69.000 EUR ≈ € 62.258
Евро Euro 3
Година 2016 Километража 885 м/ч Сила 173 кс
Турција
багер гасеничар DOOSAN DX225LC
18
€ 34.000 USD ≈ US$ 37.682
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар DOOSAN DX235LCR 2 žlici
22
€ 42.000 USD ≈ US$ 46.549
Година 06/2011 Километража 8893 м/ч Сила 129 kW
Словенија, Sevnica
багер гасеничар DOOSAN DX 255 LC
52
аукција € 18.750 SEK USD SEK 201.000 ≈ US$ 20.783
Година 2007 Километража 10693 м/ч Сила 169 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар DOOSAN DX235 NLC-5
20
преговара
Година 2017 Километража 897 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар DOOSAN SOLAR 225
17
преговара
Година 2008 Километража 8579 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар DOOSAN DX 340 LC-3
16
преговара
Година 2013 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар DOOSAN DX 340 LC -3
19
преговара
Година 2013 Километража 8100 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар DOOSAN DX 480 LC
13
преговара
Година 2011 Километража 7700 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар DOOSAN 2012  DX340 LC- CRAWLER EXCAVATOR
18
€ 46.000 USD ≈ US$ 50.982
Година 01/2012 Километража 7609 м/ч Сила 191 kW
Турција, Ankara
багер гасеничар DOOSAN Solar 225 nlc- action price for cash
10
€ 28.620 USD ≈ US$ 31.720
Година Километража 9200 м/ч Сила
Словенија, Slovenske Konjice
багер гасеничар DOOSAN DX 380 LC-3
23
преговара
Година 2013 Километража 9200 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар DOOSAN DX 520 LC
19
€ 90.032 USD ≈ US$ 99.782
Година 2011 Километража 8800 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар DOOSAN DX 520 LC
18
€ 90.032 USD ≈ US$ 99.782
Година 2011 Километража 8500 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар DOOSAN DX 340 LC
25
€ 44.500 USD ≈ US$ 49.319
Година 2007 Километража 10676 м/ч Сила 184 kW
Србија, Simanovci
Омилени : 0 Споредба : 0