Багери гасеничари CATERPILLAR од ЗНД

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари CATERPILLAR: 7 огласа

багер гасеничар CATERPILLAR 320D2
8
91.820 € RUB USD 6.500.000 RUB ≈ 99.530 US$
Година 2014 Километража 4500 м/ч Сила
Русија, Московская Область
багер гасеничар CATERPILLAR 320D
3
37.000 US$ EUR ≈ 34.130 €
Длабочина на копање 7.6 м Радиус на копање 10.7 м
Година 2008 Километража 23500 м/ч Сила 139 кс
Белорусија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар CATERPILLAR 336D L
2
54.380 € RUB USD 3.850.000 RUB ≈ 58.950 US$
Година 2011 Километража Сила
Русија, Южно-Сахалинск
багер гасеничар CATERPILLAR  345C
11
43.550 € RUB USD 3.083.000 RUB ≈ 47.210 US$
Година 2008 Километража Сила
Русија, Воркута
багер гасеничар CATERPILLAR 349D2/D2 L
3
166.900 € RUB USD 11.810.000 RUB ≈ 180.900 US$
Година 2011 Километража 14766 м/ч Сила
Русија, Тында
багер гасеничар CATERPILLAR 330 LC
2
37.020 € RUB USD 2.621.000 RUB ≈ 40.130 US$
Година 2005 Километража Сила
Русија, Тында
багер гасеничар CATERPILLAR 329DL
10
83.340 € RUB USD 5.900.000 RUB ≈ 90.340 US$
Година 2012 Километража 12231 м/ч Сила
Русија, Ивантеевка, Московская обл.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се