Филтри -

Багери гасеничари CATERPILLAR 303 од Европа

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари CATERPILLAR 303: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар CATERPILLAR 303.5E CR
12
цена на барање
Година 2012 Километража 3253 м/ч Сила 32.09 кс
Чехија, MODLETICE
багер гасеничар CATERPILLAR 303. 5E
12
27.500 € USD ≈ 30.230 US$
Длабочина на копање 2.75 м
Година 2015 Километража 1370 м/ч Сила 23 кс
Полска, jordanów
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар CATERPILLAR 303.5ECR
15
34.260 € PLN USD 152.000 PLN ≈ 37.650 US$
Година 2015 Километража 1316 м/ч Сила
Полска, Białystok
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се