Филтри -

Багери гасеничари CATERPILLAR 345

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари CATERPILLAR 345: 50 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар CATERPILLAR 345 D L ME
22
цена на барање
Година 2011 Километража 12800 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар CATERPILLAR 345 B L ME
18
цена на барање
Година 2004 Километража 16000 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар CATERPILLAR 345 C L
19
цена на барање
Година 2006 Километража 10300 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар CATERPILLAR 345BL
9
цена на барање
Година 1999 Километража 26507 м/ч Сила 294 кс
Австрија, Linz
багер гасеничар CATERPILLAR 345DL
1
78.000 € USD ≈ 85.730 US$
Година 2011 Километража 12000 м/ч Сила
Норвешка
багер гасеничар CATERPILLAR 345CL Long
18
цена на барање
Радиус на копање 22 м
Година 2007 Километража Сила 237 kW
Полска, Frydrychowo
багер гасеничар CATERPILLAR 345D
1
цена на барање
Година 2008 Километража 7030 м/ч Сила
Франција, Lyon
багер гасеничар CATERPILLAR 345D
15
98.000 € USD ≈ 107.700 US$
Година 2010 Километража 14565 м/ч Сила
Франција, Lyon
багер гасеничар CATERPILLAR 345CL
12
70.000 € USD ≈ 76.940 US$
Година 2007 Километража 13200 м/ч Сила 239 kW
Романија
багер гасеничар CATERPILLAR 345B Excavator
17
49.500 € USD ≈ 54.410 US$
Година 2002 Километража 10561 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
багер гасеничар CATERPILLAR 345 C LME
10
69.800 € USD ≈ 76.720 US$
Година 2008 Километража 15500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер гасеничар CATERPILLAR 345BII LME
10
цена на барање
Година 2004 Километража 7602 м/ч Сила
Романија
багер гасеничар CATERPILLAR 345BII L with RAMMER G100
9
цена на барање
Година 2002 Километража 4742 м/ч Сила
Романија
багер гасеничар CATERPILLAR 345D
5
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
багер гасеничар CATERPILLAR 345 C LME
10
49.900 € USD ≈ 54.850 US$
Година 2007 Километража 13764 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се