Филтри -

Багери гасеничари CATERPILLAR 329

Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари CATERPILLAR 329: 94 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар CATERPILLAR 329 DLN
53
цена на барање
Година 2010 Километража 9450 м/ч Сила
Шпанија, Boceguillas
багер гасеничар CATERPILLAR 329DL
6
цена на барање
Длабочина на копање 7.11 м Висина за истовар 9.88 м
Година 2014 Километража 3000 м/ч Сила 152 kW
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар CATERPILLAR 329DL
100
75.000 € USD ≈ 88.070 US$
Година 2011 Километража 9993 м/ч Сила
Франција, Paris
багер гасеничар CATERPILLAR 329E
100
ВИДЕО
84.000 € USD ≈ 98.640 US$
Година 2011 Километража 11279 м/ч Сила
Франција, Paris
багер гасеничар CATERPILLAR 329E LN
59
ВИДЕО
78.300 € USD ≈ 91.950 US$
Година 2012 Километража 10009 м/ч Сила
Германија, Ilmenau
багер гасеничар CATERPILLAR 329D L
100
ВИДЕО
72.500 € USD ≈ 85.140 US$
Година 2011 Километража 9269 м/ч Сила
Франција, Paris
багер гасеничар CATERPILLAR 329 D
2
9.500 € USD ≈ 11.160 US$
Година 2009-01-01 Километража 10000 м/ч Сила
Холандија, Wommels
багер гасеничар CATERPILLAR 329 E
14
127.000 € USD ≈ 149.100 US$
Година 2015 Километража 4541 м/ч Сила 161 кс
Франција, BON-ENCONTRE
багер гасеничар CATERPILLAR 329 DLN
12
цена на барање
Година 2009 Километража Сила 152 kW
Австрија, Haid
багер гасеничар CATERPILLAR 329 E
5
68.060 € PLN USD 300.000 PLN ≈ 79.920 US$
Година 2011 Километража Сила 243 кс
Полска, Nowa Słupia
багер гасеничар CATERPILLAR 329D Long Reach
16
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Белгија, Maasmechelen
багер гасеничар CATERPILLAR 329DL
7
92.000 € USD ≈ 108.000 US$
Година 02/2015 Километража 4917 м/ч Сила
Турција, Izmir
багер гасеничар CATERPILLAR 329ELN
19
цена на барање
Година 2011 Километража 9761 м/ч Сила 244 кс
Германија, Böblingen
багер гасеничар CATERPILLAR 329ELN
19
цена на барање
Година 2011 Километража 9761 м/ч Сила 244 кс
Германија, Böblingen
багер гасеничар CATERPILLAR 329ELN
8
цена на барање
Година 2014 Километража 7398 м/ч Сила 243 кс
Германија, Koblenz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Претплати се