Багери гасеничари CATERPILLAR 324

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари CATERPILLAR 324: 54 огласа

багер гасеничар CATERPILLAR 324DL
1
преговара
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Malmö
багер гасеничар CATERPILLAR 324 D L
21
преговара
Година 2007 Километража 16600 м/ч Сила
Шведска, Bro
багер гасеничар CATERPILLAR 324EL
82
€ 87.864 USD ≈ US$ 97.916
Година 2013 Километража Сила
Норвешка, Tiller
багер гасеничар CATERPILLAR 324 DL graver m/rotortilt
64
€ 57.818 USD ≈ US$ 64.432
Година 2010 Километража Сила
Норвешка, Tiller
багер гасеничар CATERPILLAR 324 DL
13
преговара
Година 2011 Километража 12600 м/ч Сила
Австрија, Haid
багер гасеничар CATERPILLAR 324E LN
15
преговара
Година 2014 Километража 5450 м/ч Сила 205 кс
Чехија, MODLETICE
багер гасеничар CATERPILLAR 324DL
18
€ 39.500 USD ≈ US$ 44.019
Година 2006-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
багер гасеничар CATERPILLAR 324D
3
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 324D
5
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 324DL
7
преговара
Година 2011 Километража Сила
Белгија, Maasmechelen
багер гасеничар CATERPILLAR 324 ELN
20
€ 99.999 USD ≈ US$ 111.439
Година 2013 Километража 4913 м/ч Сила
Германија, Sottrum
багер гасеничар CATERPILLAR 324ELN
31
€ 112.100 USD ≈ US$ 124.924
Година 2014 Километража 4948 м/ч Сила 205 кс
Германија, Gebrauchtmaschinenzentrum Alsfeld
багер гасеничар CATERPILLAR 324ELN
31
€ 112.100 USD ≈ US$ 124.924
Година 2014 Километража 4948 м/ч Сила 205 кс
Германија, Gebrauchtmaschinenzentrum Alsfeld
багер гасеничар CATERPILLAR 324D
8
€ 64.200 USD ≈ US$ 71.544
Година 2008 Километража Сила 142 kW
Украина, Киев
багер гасеничар CATERPILLAR 324DL
16
преговара
Година 2009 Километража 13400 м/ч Сила 190 кс
Франција, LIMAY
Омилени : 0 Споредба : 0