Багери гасеничари CATERPILLAR 315

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари CATERPILLAR 315: 45 огласа

багер гасеничар CATERPILLAR 315 C
24
аукција € 17.685 USD ≈ US$ 19.499
Година 2007 Километража 14055 м/ч Сила 113 кс
Чехија, Nitra, Slovensko
багер гасеничар CATERPILLAR 315C
13
€ 24.800 USD ≈ US$ 27.344
Година 2006 Километража 17830 м/ч Сила 83 кс
Чехија, Kněžmost
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар CATERPILLAR 315 BL
15
€ 16.500 USD ≈ US$ 18.193
Година 1999 Километража 9711 м/ч Сила
Франција, Neuville saint-Amand
багер гасеничар CATERPILLAR 315CL
3
US$ 35.365,54 EUR ≈ € 32.075
Година 2007 Километража 9700 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар CATERPILLAR 315D
18
€ 53.000 USD ≈ US$ 58.438
Година 2011 Километража 10230 м/ч Сила 131 кс
Латвија, Ziedu Gravas
багер гасеничар CATERPILLAR 315D
4
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 315D
4
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 315cl
9
US$ 65.000 EUR ≈ € 58.952
Година 2005 Километража 8300 м/ч Сила 110 кс
Обединето Кралство, Middlesborough
багер гасеничар CATERPILLAR 315D
4
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 315D
4
преговара
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 315CL
9
€ 26.490 PLN USD PLN 115.000 ≈ US$ 29.206
Година 2000 Километража Сила
Полска, Trzciana
багер гасеничар CATERPILLAR 315CL
7
аукција аукција
Година 2004 Километража 3301 км Сила
Италија, Caorso (PC)
багер гасеничар CATERPILLAR 315D
6
US$ 45.000 EUR ≈ € 40.813
Евро Euro 4
Година 01/2016 Километража 2300 м/ч Сила 122 кс
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 315D
6
US$ 45.000 EUR ≈ € 40.813
Евро Euro 4
Година 01/2016 Километража 2800 м/ч Сила 122 кс
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 315CL
4
€ 32.650 GBP USD £ 29.000 ≈ US$ 36.003
Година 2003 Километража 7000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Омилени : 0 Споредба : 0