Багери гасеничари CATERPILLAR 306

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари CATERPILLAR 306: 6 огласа

багер гасеничар CATERPILLAR 306
8
US$ 35.000 EUR ≈ € 31.743
Година 01/2014 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 320DL 3066 engine
24
преговара
Година 2007-01-01 Километража 7630 м/ч Сила
Холандија, Veghel
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар CATERPILLAR 306
6
US$ 24.000 EUR ≈ € 21.767
Година 02/2016 Километража 1532 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 306
8
US$ 35.000 EUR ≈ € 31.743
Евро Euro 4
Година 01/2015 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 306
7
€ 18.166 USD ≈ US$ 20.030
Година Километража 2598 м/ч Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар CATERPILLAR 306
5
преговара
Година 2008 Километража 3428 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Омилени : 0 Споредба : 0