Багери гасеничари CATERPILLAR 303

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари CATERPILLAR 303: 4 огласа

багер гасеничар CATERPILLAR 303.5E CR
12
преговара
Година 2012 Километража 3253 м/ч Сила 32.09 кс
Чехија, MODLETICE
багер гасеничар CATERPILLAR 302C 303C 312C 320B 320C 320D 325B 330B 330C 330D 345D
6
€ 1 USD ≈ US$ 1
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар CATERPILLAR 303.5ECR
13
€ 31.000 USD ≈ US$ 34.181
Година 2014 Километража 1605 м/ч Сила
Франција, Chalons-En-Champagne
багер гасеничар CATERPILLAR 302C 303C 312C 320B 320C 320D 325B 330B 330C 330D 345D
8
US$ 1 EUR ≈ € 1
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0