Багери гасеничари CATERPILLAR 231D

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари CATERPILLAR 231D: 4 огласа

багер гасеничар CATERPILLAR 231D
5
преговара
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
багер гасеничар CATERPILLAR 231D
6
преговара
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар CATERPILLAR 231D
6
€ 12.000 USD ≈ US$ 13.231
Година 01/1989 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
багер гасеничар CATERPILLAR 231D за делови
4
преговара
Година 1991 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Омилени : 0 Споредба : 0