Багери гасеничари CATERPILLAR

Резултати од пребарување: 2113 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари CATERPILLAR: 2113 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар CATERPILLAR 323D
1
аукција 52.327 € USD ≈ 57.740 US$
Година 2008 Километража 11233 м/ч Сила
Шведска
багер гасеничар CATERPILLAR 330BL AT A DISCOUNT NOW!!!
23
32.000 € USD ≈ 35.310 US$
Година 2000 Километража 15400 м/ч Сила
Турција
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар CATERPILLAR 349EL
19
преговара
Година 2014 Километража 4800 м/ч Сила
Грција, Gravia Fokidas
багер гасеничар CATERPILLAR 320 NG
14
преговара
Година 2018-01-01 Километража 100 м/ч Сила
Шведска, Bro
багер гасеничар CATERPILLAR 336D2L
22
180.000 € USD ≈ 198.600 US$
Година 2017 Километража 3 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар CATERPILLAR 336DLN
24
67.000 € USD ≈ 73.930 US$
Година 2010 Километража 9800 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар CATERPILLAR 330 FL
22
преговара
Година 2016 Километража 6900 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар CATERPILLAR 330CL
10
35.000 US$ EUR ≈ 31.720 €
Година 2005 Километража 24000 м/ч Сила
Турција, Ankara
багер гасеничар CATERPILLAR 326D2L
7
70.000 € USD ≈ 77.240 US$
Година 2016 Километража 5700 м/ч Сила
Турција, Istanbul
багер гасеничар CATERPILLAR 312EL
28
аукција 29.350 € SEK USD 324.000 SEK ≈ 32.390 US$
Година 2013 Километража 3523 м/ч Сила 95.17 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар CATERPILLAR 336D  Bandgrävmaskin med sko
64
аукција 13.590 € SEK USD 150.000 SEK ≈ 15.000 US$
Година 2010 Километража 12301 м/ч Сила 290 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар CATERPILLAR 345 B L ME
18
преговара
Година 2004 Километража 16000 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар CATERPILLAR 365 C L ME
6
преговара
Година 2007 Километража 22000 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар CATERPILLAR 349EL ME VG
6
130.473 € USD ≈ 144.000 US$
Година 2012 Километража 9600 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар CATERPILLAR 329DL-VA
6
преговара
Година 2010 Километража 13300 м/ч Сила
Израел, Ramat Hasharon
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2113 огласа
Прикажи
Претплати се