Багери гасеничари CASE

Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери гасеничари CASE: 156 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар CASE POCLAIN 1088 MAXI
4
12.000 € USD ≈ 13.240 US$
Година 1992 Километража 10686 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
багер гасеничар CASE CX 350 C
19
преговара
Година 2011 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар CASE CX 350 C
18
преговара
Година 2011 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
багер гасеничар CASE 210nlc
7
ВИДЕО
преговара
Година 2004 Километража 9500 м/ч Сила 103 kW
Хрватска, Split
багер гасеничар CASE 688 CK
76
ВИДЕО
14.500 € USD ≈ 16.000 US$
Година 1990 Километража 6349 м/ч Сила
Швајцарија, Zug
багер гасеничар CASE 1088 MAXI
4
12.000 € USD ≈ 13.240 US$
Година 1992 Километража 10686 м/ч Сила 95 kW
Хрватска, Karlovac
багер гасеничар CASE 1188
4
преговара
Година 1999 Километража 12200 м/ч Сила 154 кс
Хрватска, Karlovac
багер гасеничар CASE 1188
24
11.690 € SEK USD 129.000 SEK ≈ 12.900 US$
Година 1995 Километража Сила
Шведска, Dalarna
багер гасеничар CASE 1288
6
4.035 € USD ≈ 4.452 US$
Година 1995 Километража Сила
Хрватска, Sesvete
багер гасеничар CASE cx 300
1
29.000 € USD ≈ 32.000 US$
Година 2009 Километража 7200 м/ч Сила
Норвешка
багер гасеничар CASE CX80
9
преговара
Година 2008 Километража 5637 м/ч Сила
Австрија, Haid
багер гасеничар CASE CX210
10
преговара
Година 2001 Километража 16626 м/ч Сила 105 kW
Австрија, Haid
багер гасеничар CASE CX300D
46
91.000 € USD ≈ 100.400 US$
Година 2016 Километража 4664 м/ч Сила
Германија, Gebrauchtmaschinenzentrum Alsfeld
багер гасеничар CASE CX300D
46
91.000 € USD ≈ 100.400 US$
Година 2016 Километража 4664 м/ч Сила
Германија, Gebrauchtmaschinenzentrum Alsfeld
нови багер гасеничар CASE CX350B LC
20
аукција 35.000 € USD ≈ 38.620 US$
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се