Багери гасеничари, ровокопач со гасеници

Резултати од пребарување: 7569 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери гасеничари: 7569 огласа

багер гасеничар VOLVO EC300DL *UNUSED
10
139.000 € USD ≈ 153.200 US$
Година 2018 Километража 8 м/ч Сила 228 kW
Австрија, Neumarkt
багер гасеничар KOMATSU PC450LC-6K
1
преговара
Година Километража Сила 310 кс
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар JCB 330NL
6
преговара
Година 2003 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар KOMATSU PC400LC-5
1
преговара
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар KOMATSU 340LC-7K
6
преговара
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар CATERPILLAR 324DL
1
преговара
Година 2007 Километража 10000 м/ч Сила
Шведска, Malmö
багер гасеничар FIAT E215
21
аукција 7.562 € SEK USD 80.000 SEK ≈ 8.337 US$
Година 2004 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
багер гасеничар VOLVO L220H
20
ВИДЕО
155.000 € USD ≈ 170.900 US$
Година 2016 Километража 9900 м/ч Сила 274 kW
Турција
багер гасеничар LIEBHERR Liebherr R944B HDS LITRONIC '04
3
преговара
Година 2004 Километража Сила 180 кс
Грција, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
багер гасеничар DOOSAN DX 255 LC
52
аукција 6.428 € SEK USD 68.000 SEK ≈ 7.086 US$
Година 2007 Километража 10693 м/ч Сила 169 кс
Шведска, Karlstad
багер гасеничар LIEBHERR Liebherr R944B HDS LITRONIC '03
6
преговара
Година 2003 Километража Сила 1 кс
Грција, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
багер гасеничар CATERPILLAR 330D
10
ВИДЕО
преговара
Година 2006 Километража 14000 м/ч Сила
Турција, Istanbul
багер гасеничар HITACHI ZX400
12
114.400 € TRY USD 750.000 TRY ≈ 126.100 US$
Година 2017 Километража 5850 м/ч Сила
Турција, ADANA
багер гасеничар VOLVO EC 140LC
30
аукција 20.040 € SEK USD 212.000 SEK ≈ 22.090 US$
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
багер гасеничар HYUNDAI ROBEX 210 NLC-9
17
45.000 € USD ≈ 49.610 US$
Година 09/2011 Километража 7667 м/ч Сила 145 кс
Бугарија, pernik
багер гасеничар DOOSAN DX140LC  Bandgrävmaskin 15 t med tiltrotator och
66
аукција 16.350 € SEK USD 173.000 SEK ≈ 18.030 US$
Година 2009 Километража 90009 м/ч Сила 96.53 кс
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7569 огласа
Прикажи
Претплати се