Филтри -

Багери амфибии

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Багери амфибии: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер амфибија MULAG  Gödde Mähboot mit T-Balken
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Година Километража 328 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
багер амфибија CATERPILLAR Boramtec BORAMEX 9800 CAT 320C
7
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Година 2020 Километража Сила
Германија, 10318
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
багер амфибија KOMATSU PC220-7
8
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 4 Длабочина на копање 18 м Висина за истовар 18 м Начини на орање утоварна лопата
Година 04/2012 Километража 300 м/ч Сила 215 кс
Кина, Shanghai
багер амфибија CATERPILLAR Amphibious Vehicle RAV-2 with CE
11
Побарајте цена
цена на барање
Година 2019-01-01 Километража Сила
Холандија, Haaften
багер амфибија Maxway 200PU
2
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година 06/2016 Километража 80 м/ч Сила
Унгарија, Nyíregyháza
багер амфибија CATERPILLAR 320B
4
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 45.380 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 9 м Висина за истовар 9 м Начини на орање утоварна лопата
Година 2005 Километража 8522 м/ч Сила
Кина, shanghai
багер амфибија DOOSAN DH225
4
Побарајте цена
цена на барање
Длабочина на копање 9 м
Година 2016 Километража 3366 м/ч Сила
Кина, shanghai
нови багер амфибија CATERPILLAR 320D Amphibious Excavator
8
Контактирајте го продавачот
394.900 € Без ДДВ
Година 2016-01-01 Километража Сила 152 кс
Холандија, Velddriel
багер амфибија DOOSAN DH215-7
5
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 37.130 €
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина
багер амфибија KOMATSU PC200-6
3
Контактирајте го продавачот
39.800 US$ EUR ≈ 32.840 €
Длабочина на копање 9 м
Година 2012 Километража 4663 м/ч Сила 180 кс
Кина, Shanghai
нови багер амфибија Swampmaster 2200 Amphibious Excavator
6
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Година Километража Сила
Холандија, Nijmege
багер амфибија KOMATSU PC200-6
4
Контактирајте го продавачот
39.998 US$ EUR ≈ 33.000 €
Начини на орање утоварна лопата
Година 2015 Километража 6255 м/ч Сила
Кина
нови багер амфибија Elevated Excavator and Long Reach Boom  from Manufacturer -  Al
26
Побарајте цена
цена на барање
Година 04/2020 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се