Багери, ровокопач

Резултати од пребарување: 15415 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Багери: 15415 огласа

мини багер VOLVO ECR 88
11
28.900 € USD ≈ 31.720 US$
Мини багер
Година 2012 Километража 8100 м/ч Сила
Словенија, Mengeš
багер гасеничар KOMATSU PC450LC-6K
1
преговара
Багер гасеничар
Година Километража Сила 310 кс
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар JCB 330NL
6
преговара
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
багер гасеничар KOMATSU PC400LC-5
1
преговара
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар KOMATSU 340LC-7K
6
преговара
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
мини багер BOBCAT 331 G
5
13.500 € USD ≈ 14.820 US$
Мини багер
Година 2008 Километража 5035 м/ч Сила
Словачка, Žilina
багер гасеничар O&K RH16,5
5
преговара
Багер гасеничар
Година 2002 Километража Сила 253 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
багер гасеничар VOLVO EC220E NL
6
преговара
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 907 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер гасеничар SANY SY210C
19
ВИДЕО
преговара
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 1530 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
багер на тркала SCHAEFF HML42 - 03
58
аукција 4.684 € SEK USD 50.000 SEK ≈ 5.142 US$
Багер на тркала
Година 2003 Километража Сила 91.09 кс
Шведска, Kungälv
багер гасеничар DOOSAN DX300 LC
13
преговара
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 16000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар CATERPILLAR 336DL
25
67.000 € USD ≈ 73.550 US$
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 13210 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар HITACHI ZX350
30
40.000 € USD ≈ 43.910 US$
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 17000 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар SUMITOMO SH480LHD-5
25
100.000 € USD ≈ 109.800 US$
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 13015 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар CATERPILLAR 336DLN
24
67.000 € USD ≈ 73.550 US$
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 9800 м/ч Сила
Турција
багер гасеничар KOMATSU HB215LC-1
26
40.000 € USD ≈ 43.910 US$
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 14566 м/ч Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15415 огласа
Прикажи
Претплати се