» » Автомобили од Европа

Автомобили од Европа

Резултати од пребарување: 6488 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили: 6488 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 519 AUTOMATIC,  *COC*  prolonged with 50cm fiber
18
55.500 € USD ≈ 59.950 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2020 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
патничко комбе IVECO 45c15
7
10.500 € USD ≈ 11.340 US$
Патничко комбе
Евро Euro 4 Седишта 20
Година 2010-12-20 Километража 530860 км Сила 150 кс
Бугарија
седан MERCEDES-BENZ 230CE
86
аукција 2.886 € SEK USD 30.500 SEK ≈ 3.117 US$
Седан
Носивост 400 кг
Година 1982 Километража 304000 км Сила 125 кс
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
караван CHRYSLER 300 C Touring diesel
30
аукција 3.028 € SEK USD 32.000 SEK ≈ 3.270 US$
Караван
Носивост 410 кг
Година 2007-07-04 Километража 248630 км Сила 218 кс
Шведска, Karlstad
количка за голф CLUB CAR CARRYALL 1 Electric vehicle with cabin - 04
31
аукција 1.419 € SEK USD 15.000 SEK ≈ 1.533 US$
Количка за голф
Седишта 1
Година 2004-02-12 Километража Сила 4.08 кс
Шведска, Kungälv
караван RENAULT Talisman
27
аукција 8.137 € SEK USD 86.000 SEK ≈ 8.789 US$
Караван
Носивост 486 кг Евро Euro 6
Година 2017-07-11 Километража Сила 110 кс
Шведска, Karlstad
караван FORD Fusion 1.4
50
аукција 1.419 € SEK USD 15.000 SEK ≈ 1.533 US$
Караван
Носивост 449 кг
Година 2009-02-13 Километража 93770 км Сила 80 кс
Шведска, Karlstad
седан VOLVO S80 D5
43
аукција 2.697 € SEK USD 28.500 SEK ≈ 2.913 US$
Седан
Година 2007-02-27 Километража 287807 км Сила 185 кс
Шведска, Karlstad
патничко комбе VOLKSWAGEN Crafter 30 2.0tdi
21
11.000 € USD ≈ 11.880 US$
Патничко комбе
Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2014 Километража 187264 км Сила 109 кс
Бугарија, гр.Харманли
хеџбек VOLKSWAGEN Beetle 1.2 VIN 370
12
13.900 € USD ≈ 15.010 US$
Хеџбек
Година 6/1985 Километража 85045 км Сила 54.38 кс
Словачка, Levice
амбулантно возило VOLVO Nilsson V70 D5 AWD - ambulance/krankenwagen/ambulanssia
9
11.830 € SEK USD 125.000 SEK ≈ 12.770 US$
Амбулантно возило
Носивост 600 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2013-10-02 Километража 412831 км Сила 158 kW
Шведска
нови патничко комбе IVECO  ROSERO FIRST FCLLI
14
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 2020 Километража Сила 132 kW
Словачка, Spišská Nová Ves
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 416 CDI Noge
11
10.000 € USD ≈ 10.800 US$
Патничко комбе
Седишта 20
Година 04/2002 Километража 535000 км Сила 160 кс
Бугарија, Момчилград
пикап FIAT Fullback 2.4 4x4
100
аукција 7.948 € SEK USD 84.000 SEK ≈ 8.584 US$
Пикап
Носивост 880 кг Седишта 5
Година 2016 Километража Сила 180 кс
Шведска, Svenljunga
ново амбулантно возило VOLKSWAGEN Crafter L3H2
10
62.000 € USD ≈ 66.970 US$
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 09/2019 Километража 11 км Сила 180 кс
Хрватска, Buzet
патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 XXL LUXURY PANORAMA
15
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 5 Седишта 24
Година 2012 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6488 огласа
Прикажи
Претплати се