Автомобили VOLVO

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили VOLVO: 73 огласа

седан VOLVO S80 D5
43
аукција 2.697 € SEK USD 28.500 SEK ≈ 2.913 US$
Седан
Година 2007-02-27 Километража 287807 км Сила 185 кс
Шведска, Karlstad
амбулантно возило VOLVO Nilsson V70 D5 AWD - ambulance/krankenwagen/ambulanssia
9
11.830 € SEK USD 125.000 SEK ≈ 12.770 US$
Амбулантно возило
Носивост 600 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2013-10-02 Километража 412831 км Сила 158 kW
Шведска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
караван VOLVO V70
28
аукција 189,20 € SEK USD 2.000 SEK ≈ 204,40 US$
Караван
Носивост 500 кг
Година 2002 Километража 448691 км Сила 163 кс
Шведска, Karlstad
караван VOLVO 940Volvo 940  Personbil Volvo 940
15
аукција 1.845 € SEK USD 19.500 SEK ≈ 1.993 US$
Караван
Носивост 400 кг
Година 1997-09-06 Километража 202175 км Сила 135 кс
Шведска, Karlstad
пикап VOLVO 145
28
аукција 813,70 € SEK USD 8.600 SEK ≈ 878,90 US$
Пикап
Носивост 460 кг
Година 1972-01-05 Километража 322886 км Сила 95.17 кс
Шведска, Karlstad
караван VOLVO V60
20
аукција 5.393 € SEK USD 57.000 SEK ≈ 5.825 US$
Караван
Евро Euro 5
Година 2013-06-16 Километража 278474 км Сила 114 кс
Шведска, Karlstad
караван VOLVO V40 1,9 TD, NEPOJAZDNE
6
250 € USD ≈ 270 US$
Караван
Година 1/1997 Километража 243512 км Сила 66 kW
Словачка, Levice
амбулантно возило VOLVO Nilsson V70II D5 AWD Ambulance/krangenwagen/ambulans
14
12.300 € SEK USD 130.000 SEK ≈ 13.290 US$
Амбулантно возило
Носивост 600 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2014-01-28 Километража 382148 км Сила 158 kW
Шведска, Stockholm
амбулантно возило VOLVO V70  Ambulanse
23
аукција 1.784 € NOK USD 18.000 NOK ≈ 1.927 US$
Амбулантно возило
Седишта 5
Година 2011 Километража Сила 205 кс
Норвешка, Lillehammer
кросоувер VOLVO XC60 2,4 diesel
15
22.400 € USD ≈ 24.190 US$
Кросоувер
Седишта 5
Година 2016-07 Километража 43000 км Сила 190 кс
Чехија, Nove Straseci
кросоувер VOLVO XC 60 /2.5D/ AWD Momentum / Panorama dach
19
10.600 € USD ≈ 11.450 US$
Кросоувер
Седишта 5
Година 2009-06 Километража 171460 км Сила 163 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
караван VOLVO 945 Polar Estate 945 Polar Estate
15
4.900 € USD ≈ 5.292 US$
Караван
Седишта 5
Година 1998-03 Километража 265090 км Сила 155 кс
Германија, Bovenden
хеџбек VOLVO C30 07> 1.6TDI
1
преговара
Хеџбек
Година 2008 Километража 242000 км Сила
Данска, Sindal
караван VOLVO V60, 2013
1
аукција 2.000 € USD ≈ 2.160 US$
Караван
Година 2013 Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
оштетен седан VOLVO S40 accident truck, 2008
1
аукција 500 € USD ≈ 540 US$
Седан
Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се