Автомобили VOLKSWAGEN Transporter

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили VOLKSWAGEN Transporter: 108 огласа

ново амбулантно возило VOLKSWAGEN Transporter T6
5
54.000 € USD ≈ 58.330 US$
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 177 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
нови патничко комбе VOLKSWAGEN T6 TRANSPORTER
17
преговара
Патничко комбе
Година Километража Сила
Турција
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
амбулантно возило VOLKSWAGEN Transporter T5 2.0 TDI 4x4 + GLAVNI SERVIS
15
8.990 € USD ≈ 9.710 US$
Амбулантно возило
Седишта 4+1
Година 08/2012 Километража 264000 км Сила 132 kW
Словенија, Tolmin
амбулантно возило VOLKSWAGEN Transporter T5
19
10.700 € USD ≈ 11.560 US$
Амбулантно возило
Носивост 800 кг Евро Euro 4 Седишта 5
Година 02/2009 Километража 366670 км Сила 170 кс
Швајцарија, Boulens
амбулантно возило VOLKSWAGEN Transporter 2.5TDI/128kw DSG / AMBULANZ
20
7.850 € USD ≈ 8.479 US$
Амбулантно возило
Седишта 3
Година 2010-03 Километража 154440 км Сила 174 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе VOLKSWAGEN Transporter 2.0TDI/75kw L1H1/ 9 sitze/ klima
18
9.850 € USD ≈ 10.640 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2010-01 Километража 260060 км Сила 102 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
товарно-патничко комбе VOLKSWAGEN Transporter T4
20
3.700 € USD ≈ 3.996 US$
Товарно-патничко комбе
Седишта 6
Година 2001 Километража 345000 км Сила 102 кс
Полска, jordanów
патничко комбе VOLKSWAGEN Transporter Kombi 2.0 TDI L2H1 Luxe (BPM Vrij, Excl. BTW) Combi
45
ВИДЕО
20.202 € USD ≈ 21.820 US$
Патничко комбе
Носивост 1124 кг Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2014-08-01 Километража 49254 км Сила 86 кс
Холандија, Helmond
патничко комбе VOLKSWAGEN Transporter Kombi 2.0 TDI L2H1 Luxe (BPM Vrij, Excl. BTW) Combi
19
ВИДЕО
20.202 € USD ≈ 21.820 US$
Патничко комбе
Носивост 1124 кг Евро Euro 5 Седишта 8
Година 2014-08-07 Километража 100115 км Сила 86 кс
Холандија, Helmond
патничко комбе VOLKSWAGEN Transporter Kombi 2.0 TDI L2H1 Luxe (BPM Vrij, Excl. BTW) Combi
20
ВИДЕО
20.202 € USD ≈ 21.820 US$
Патничко комбе
Носивост 1124 кг Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2014-08-01 Километража 92989 км Сила 86 кс
Холандија, Helmond
патничко комбе VOLKSWAGEN Transporter
13
13.950 € USD ≈ 15.070 US$
Патничко комбе
Носивост 2200 кг Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2016-07 Километража 197900 км Сила 84.3 кс
Холандија, Drachten
амбулантно возило VOLKSWAGEN Transporter T6
6
преговара
Амбулантно возило
Година 2017 Километража 190000 км Сила
Франција, SAINT MAX
амбулантно возило VOLKSWAGEN Transporter T5
7
преговара
Амбулантно возило
Година 2015 Километража Сила 140 кс
Франција, SAINT MAX
товарно-патничко комбе VOLKSWAGEN Transporter T5 2.0TDI 4MOTION
17
12.750 € USD ≈ 13.770 US$
Товарно-патничко комбе
Година 2012 Километража 162775 км Сила 140 кс
Португалија, Serzedo
патничко комбе VOLKSWAGEN T4 Transporter / Scheeräumfahrzeug /  Syncro
15
7.500 € USD ≈ 8.101 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 1996 Километража 237010 км Сила 77.5 кс
Германија, Untersteinach
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се