Автомобили SKODA Octavia

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили SKODA Octavia: 22 огласа

караван SKODA Octavia Combi 1.6 TDI Active
14
10.900 € USD ≈ 11.770 US$
Караван
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2016-11 Километража 43600 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nové Strašecí
караван SKODA Octavia 1.9TDI/74kw Combi Tour / klima
20
3.950 € USD ≈ 4.266 US$
Караван
Седишта 5
Година 2006 Километража 132450 км Сила 101 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
седан SKODA Octavia
20
10.700 € USD ≈ 11.560 US$
Седан
Седишта 5
Година 2015-12 Километража 84573 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
седан SKODA Octavia Ambition plus 1,6 TDi
20
6.500 € USD ≈ 7.021 US$
Седан
Седишта 5
Година 2017-03 Километража 239000 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
караван SKODA octavia
21
5.486 € PLN USD 23.500 PLN ≈ 5.926 US$
Караван
Седишта 5
Година 2010 Километража 232000 км Сила 140 кс
Полска, Widełki
караван SKODA Octavia Combi Sport Line DSG
30
14.900 € USD ≈ 16.090 US$
Караван
Седишта 5
Година 01/2014 Километража Сила 105 кс
Латвија, Rīga
караван SKODA Octavia Scout Vollausst. 140PS
4
6.900 € USD ≈ 7.453 US$
Караван
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2010-08 Километража 250000 км Сила 143 кс
Германија, Lübbecke
караван SKODA Octavia Combi 1.2 TSI Greentech Ambition
15
14.750 € USD ≈ 15.930 US$
Караван
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2016-02-09 Километража 126094 км Сила 110 кс
Холандија, Tilburg
хеџбек SKODA OCTAVIA II
8
1.167 € PLN USD 5.000 PLN ≈ 1.261 US$
Хеџбек
Година 2007-11-06 Километража 356496 км Сила
Полска, Słupno
караван SKODA Octavia Combi * 1.6 CR TDi
17
аукција 1.800 € USD ≈ 1.944 US$
Караван
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 176970 км Сила 110 кс
Белгија, Mont-Saint-Guibert
караван SKODA Octavia Combi 1.9 TDI 90pk Comfort
16
850 € USD ≈ 918,10 US$
Караван
Зафатнина V=548 м³ Седишта 5
Година 2001-08-10 Километража 533085 км Сила 90 кс
Холандија, Lierop
седан SKODA Octavia
13
3.450 € USD ≈ 3.726 US$
Седан
Седишта 5
Година 08/2005 Километража 285000 км Сила 116 кс
Литванија, Radviliškis
караван SKODA Octavia 2.0 , Combi , Climate Control, Navi
19
2.479 € USD ≈ 2.678 US$
Караван
Седишта 5
Година 2008 Километража 306542 км Сила
Холандија, Susteren
седан SKODA Octavia
15
2.950 € USD ≈ 3.186 US$
Седан
Седишта 5
Година 02/2006 Километража 216000 км Сила 140 кс
Литванија, Radviliškis
хеџбек SKODA Octavia 5E/NE 13> 1.2TSI
12
преговара
Хеџбек
Година 2014 Километража 99000 км Сила
Данска, Sindal
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се