Автомобили SKODA

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили SKODA: 72 огласа

хеџбек SKODA Fabia 1.6 TDI Ambition, 55kW, M5, 5d
18
5.290 € USD ≈ 5.714 US$
Хеџбек
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2011 Километража 187000 км Сила 75 кс
Словачка, Ilava
хеџбек SKODA FABIA 1,6 TDI
9
4.417 € HRK USD 32.900 HRK ≈ 4.770 US$
Хеџбек
Година 2013 Километража 200497 км Сила 74.78 кс
Хрватска, Zagreb
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
хеџбек SKODA Favorit 135L
9
1.200 € USD ≈ 1.296 US$
Хеџбек
Година 8/1990 Километража 66302 км Сила 43 kW
Словачка, Levice
седан SKODA 125
7
1.900 € USD ≈ 2.052 US$
Седан
Година 12/1988 Километража 78586 км Сила
Словачка, Levice
седан SKODA 100 L
8
4.900 € USD ≈ 5.292 US$
Седан
Година 6/1972 Километража Сила
Словачка, Levice
караван SKODA Octavia Combi 1.6 TDI Active
14
10.900 € USD ≈ 11.770 US$
Караван
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2016-11 Километража 43600 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nové Strašecí
караван SKODA One
16
2.716 € USD ≈ 2.934 US$
Караван
Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2005 Километража 227 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
хеџбек SKODA Fabia A/1400 RALLY
15
18.800 € USD ≈ 20.310 US$
Хеџбек
Година 2004-03 Километража 1000 км Сила 143 кс
Чехија, Kněžmost
караван SKODA Fabia 1.4 TDI Combi Ambiente
10
1.800 € USD ≈ 1.944 US$
Караван
Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2006-09 Километража 209400 км Сила 69.34 кс
Чехија, Kněžmost
хеџбек SKODA Fabia 1.4TDI/66kw Combi / ČR
20
7.900 € USD ≈ 8.533 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2017-03 Километража 119020 км Сила 89.73 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
караван SKODA Octavia 1.9TDI/74kw Combi Tour / klima
20
3.950 € USD ≈ 4.266 US$
Караван
Седишта 5
Година 2006 Километража 132450 км Сила 101 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
седан SKODA Superb 2.0TDI/103kw VOLL!/ LEDER/ XENON
19
3.400 € USD ≈ 3.672 US$
Седан
Седишта 5
Година 2008-02 Километража 307100 км Сила 140 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
хеџбек SKODA Fabia 1.4TDI/temp/ ČR
20
1.600 € USD ≈ 1.728 US$
Хеџбек
Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2006 Километража 220470 км Сила 69.34 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
караван SKODA FABIA COMBI
17
9.990 € USD ≈ 10.790 US$
Караван
Година 2016 Километража 25581 км Сила
Чехија
купе SKODA RS Projekt
10
15.500 € USD ≈ 16.740 US$
Купе
Година 1978-04 Километража 49994 км Сила 130 кс
Чехија, Kněžmost
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се