Автомобили PEUGEOT Partner

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили PEUGEOT Partner: 8 огласа

мини комбе PEUGEOT Partner Tepee 1.6HDI/88kw / klima
20
9.450 € USD ≈ 10.210 US$
Мини комбе
Седишта 5
Година 2016-09 Километража 102600 км Сила 120 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе PEUGEOT PARTNER
2
преговара
Патничко комбе
Седишта 5
Година 11/2003 Километража 256000 км Сила 100 кс
Шпанија, Barcelona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини комбе PEUGEOT partner
14
4.319 € PLN USD 18.500 PLN ≈ 4.665 US$
Мини комбе
Седишта 5
Година 2011-05 Километража 275000 км Сила 92 кс
Полска, Żarówka
патничко комбе PEUGEOT Partner 1.6 HDI - 55KW TURBO NIET 100%
12
1.200 € USD ≈ 1.296 US$
Патничко комбе
Седишта 5
Година 2007-02-27 Километража 124567 км Сила 75 кс
Холандија, Hoogeveen
мини комбе PEUGEOT Partner
7
850 € USD ≈ 918,10 US$
Мини комбе
Седишта 4
Година 01/2003 Километража 170000 км Сила
Литванија, Radviliškis
хеџбек PEUGEOT Partner 1.6 hdi
14
преговара
Хеџбек
Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2007-01-01 Километража 127327 км Сила 75 кс
Белгија, WOMMELGEM
хеџбек PEUGEOT Partner 1.6 Diesel
9
преговара
Хеџбек
Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2007-01-01 Километража 228132 км Сила 75 кс
Белгија, WOMMELGEM
пикап PEUGEOT Partner
6
5.200 € USD ≈ 5.617 US$
Пикап
Година 2010 Километража 97700 км Сила 66 kW
Романија, Bihor
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се