Автомобили OPEL Vivaro

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили OPEL Vivaro: 23 огласа

патничко комбе OPEL Vivaro 1.6CDTI L2H1 9 sitze/ 60760km/ 1.besitzer
11
20.400 € USD ≈ 22.030 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2016-03 Километража 60760 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе OPEL Vivaro 2.5CDTI /107kw L1H1
19
6.550 € USD ≈ 7.075 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2006 Километража 282610 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
товарно-патничко комбе OPEL Vivaro 1.6 CDTI 126 pk DC Dubbel Cabine L2H1 Navi/PDC/Airco/Crui
20
ВИДЕО
20.444 € USD ≈ 22.080 US$
Товарно-патничко комбе
Носивост 1205 кг Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2017-09-06 Километража 55533 км Сила 126 кс
Холандија, Helmond
патничко комбе OPEL VIVARO, 2007
1
аукција 900 € USD ≈ 972,10 US$
Патничко комбе
Година 2007 Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
амбулантно возило OPEL Vivaro
7
преговара
Амбулантно возило
Година 2016 Километража 150000 км Сила 120 кс
Франција, SAINT MAX
патничко комбе OPEL Vivaro Combi 1.9 CDTI L1H1
16
3.990 € USD ≈ 4.310 US$
Патничко комбе
Носивост 880 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=90 л Седишта 9
Година 07/2006 Километража 202116 км Сила 81.58 кс
Холандија, Schiedam
амбулантно возило OPEL VIVARO 32 000 km 2016
16
преговара
Амбулантно возило
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2016-01-01 Километража 32000 км Сила 120 кс
Франција, COMMERCY
амбулантно возило OPEL VIVARO L1H1
18
преговара
Амбулантно возило
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2015-04-01 Километража 139000 км Сила 120 кс
Франција, COMMERCY
товарно-патничко комбе OPEL Vivaro 2.0i L2H1 DC luxe
27
8.990 € USD ≈ 9.710 US$
Товарно-патничко комбе
Носивост 1164 кг Зафатнина V=0.05 л Седишта 6
Година 04/2011 Километража 155307 км Сила 114 кс
Холандија, Schiedam
патничко комбе OPEL VIVARO ​*LONG​*BI-TURBO​*125KM​*9-OSÓB​*NAVI​*KLIMA​*TEMPOMAT​*2
29
14.920 € PLN USD 63.900 PLN ≈ 16.110 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2016 Километража 86530 км Сила 125 кс
Полска, Rybnik
караван OPEL VIVARO
11
5.400 € USD ≈ 5.833 US$
Караван
Евро Euro 4
Година 2009-08-21 Километража 322581 км Сила 84 kW
Германија, Appenweier
амбулантно возило OPEL VIVARO L1H1
13
преговара
Амбулантно возило
Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2015-06-17 Километража 204000 км Сила 120 кс
Франција, COMMERCY
амбулантно возило OPEL VIVARO L1H1 115 CV 2013
10
преговара
Амбулантно возило
Седишта 3
Година 2013-08-13 Километража 133000 км Сила 115 кс
Франција, COMMERCY
патничко комбе OPEL Vivaro Tourer 1.6 BiTURBO / SALON POLSKA
26
23.110 € PLN USD 99.000 PLN ≈ 24.960 US$
Патничко комбе
Седишта 7
Година 03/2018 Километража 95000 км Сила 145 кс
Полска, BODZENTYN
товарно-патничко комбе OPEL Vivaro 1.9 D L2H1
9
4.950 € USD ≈ 5.346 US$
Товарно-патничко комбе
Носивост 1200 кг Седишта 5
Година 2004 Километража 175704 км Сила 81.58 кс
Холандија, ASPEREN
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се