Автомобили OPEL

Резултати од пребарување: 165 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили OPEL: 165 огласа

караван OPEL Astra 1.0.K Sports Tourer Edition
15
9.600 € USD ≈ 10.370 US$
Караван
Седишта 5
Година 2016 Километража 73098 км Сила 105 кс
Чехија, Nove Straseci
кросоувер OPEL Mokka X 1.4 Turbo
8
15.600 € USD ≈ 16.850 US$
Кросоувер
Седишта 5
Година 2017 Километража 20586 км Сила 140 кс
Чехија, Nove Straseci
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
патничко комбе OPEL Vivaro 1.6CDTI L2H1 9 sitze/ 60760km/ 1.besitzer
11
20.400 € USD ≈ 22.030 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2016-03 Километража 60760 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
кросоувер OPEL Mokka Opel 1.6
8
15.600 € USD ≈ 16.850 US$
Кросоувер
Седишта 5
Година 2017 Километража 38351 км Сила 136 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек OPEL Insignia 2.0 nafta
22
11.800 € USD ≈ 12.750 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2016-09 Километража 84000 км Сила 170 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек OPEL Astra 1.6
8
7.560 € USD ≈ 8.166 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2015-06 Километража 62893 км Сила 81 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек OPEL Astra Opel 1.0 CVVT
7
9.600 € USD ≈ 10.370 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2016 Километража 59624 км Сила 105 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек OPEL Astra Opel Astra 1.4 CRDI
8
7.560 € USD ≈ 8.166 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2015-04 Километража 167774 км Сила 165 кс
Чехија, Nove Straseci
патничко комбе OPEL Movano 2.3CDTI L2H2 9 sitze/klima/ČR
20
16.800 € USD ≈ 18.150 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2017-03 Километража 191800 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе OPEL Vivaro 2.5CDTI /107kw L1H1
19
6.550 € USD ≈ 7.075 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2006 Километража 282610 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
мини комбе OPEL Meriva
16
1.999 € USD ≈ 2.159 US$
Мини комбе
Евро Euro 4
Година 08/2004 Километража 152754 км Сила 74 kW
Австрија, Wien
хеџбек OPEL Astra 1.0
19
8.900 € USD ≈ 9.613 US$
Хеџбек
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2017-02 Километража 85849 км Сила 105 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек OPEL Astra  1,6 DCi
20
7.850 € USD ≈ 8.479 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2015-06 Километража 64820 км Сила 81 кс
Чехија, Nove Straseci
теренец OPEL Mokka X 1.4
19
13.000 € USD ≈ 14.040 US$
Теренец
Седишта 5
Година 2017-06 Километража 49222 км Сила 140 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек OPEL Astra Opel Astra 1.0 Turbo dynamic S/S
11
10.400 € USD ≈ 11.230 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2016-09 Километража 53495 км Сила 105 кс
Чехија, Nove Straseci
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 165 огласа
Прикажи
Претплати се