Автомобили NISSAN

Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили NISSAN: 134 огласа

пикап NISSAN Navara NP300
69
аукција 1.230 € SEK USD 13.000 SEK ≈ 1.329 US$
Пикап
Носивост 895 кг Седишта 5
Година 2009 Километража 138906 км Сила
Шведска, Svenljunga
теренец NISSAN Patrol GR 3,0 DDTi Comfort 4x4
7
5.500 € USD ≈ 5.941 US$
Теренец
Година 5/2000 Километража 316875 км Сила 158 кс
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пикап NISSAN Navara 3.0L
10
15.200 € USD ≈ 16.420 US$
Пикап
Носивост 1175 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=0.91 м³ Седишта 5
Година 2012 Километража 147315 км Сила 172 kW
Србија, Simanovci
пикап NISSAN NAVARA  ΑΥΤΟΜΑΤΟ
33
преговара
Пикап
Година 02/2009 Километража 256000 км Сила
Грција, Τρίκαλα
пикап NISSAN 2.5TDI
12
4.039 € BGN USD 7.900 BGN ≈ 4.363 US$
Пикап
Година 1999 Километража Сила
Бугарија, КАРЛОВО
хеџбек NISSAN Leaf vin 820
12
12.416,67 € USD ≈ 13.410 US$
Хеџбек
Година 11/2014 Километража 25417 км Сила 109 кс
Словачка, Levice
хеџбек NISSAN Leaf VIN 916
19
12.416,67 € USD ≈ 13.410 US$
Хеџбек
Година 11/2014 Километража 17892 км Сила 109 кс
Словачка, Levice
пикап NISSAN Frontier KINGCAB LPG
15
19.900 € USD ≈ 21.490 US$
Пикап
Носивост 500 кг Седишта 4/5
Година 2012-06 Километража 76000 км Сила 269 кс
Чехија, Kněžmost
теренец NISSAN PATROL LARGO
10
3.500 € USD ≈ 3.780 US$
Теренец
Година 12/1996 Километража 365381 км Сила
Шпанија, Logroño
хеџбек NISSAN Almera 1.6
12
850 € USD ≈ 918,10 US$
Хеџбек
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
пикап NISSAN Pick-up 4WD Navara Klima AC VAT MwSt ausweisbar
8
3.990 € USD ≈ 4.310 US$
Пикап
Седишта 5
Година 02/2005 Километража 255000 км Сила 133 кс
Германија, Elsdorf
пикап NISSAN Navara 2.5 DCi
17
9.500 € USD ≈ 10.260 US$
Пикап
Седишта 5
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
пикап NISSAN NAVARA
6
аукција 2.500 € USD ≈ 2.700 US$
Пикап
Година 2007-03 Километража 169286 км Сила 171 кс
Франција, Montreuil
теренец NISSAN Qashqai
13
7.250 € USD ≈ 7.831 US$
Теренец
Седишта 5
Година 01/2011 Километража 194000 км Сила 117 кс
Литванија, Radviliškis
купе NISSAN SKYLINE, 1996
1
аукција 4.000 € USD ≈ 4.320 US$
Купе
Година 1996 Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи
Претплати се