Автомобили MERCEDES-BENZ Sprinter

Резултати од пребарување: 859 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили MERCEDES-BENZ Sprinter: 859 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 519 AUTOMATIC,  *COC*  prolonged with 50cm fiber
18
55.500 € USD ≈ 59.950 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2020 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 KTW - A TYPE AMBULANCE WITH EN1789+A2 CERTIFICATE
7
54.000 € USD ≈ 58.330 US$
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 163 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ 4 X 4 SPRINTER 316 AMBULANCE
5
79.000 € USD ≈ 85.330 US$
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 163 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 416 CDI Noge
11
10.000 € USD ≈ 10.800 US$
Патничко комбе
Седишта 20
Година 04/2002 Километража 535000 км Сила 160 кс
Бугарија, Момчилград
патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 XXL LUXURY PANORAMA
15
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 5 Седишта 24
Година 2012 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDi XXL PANORAMA
13
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 05/2018 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516 cdi Touristic
13
преговара
Патничко комбе
Седишта 18+1+1
Година 11/2018 Километража Сила
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516  Citybus
16
преговара
Патничко комбе
Седишта 14+1
Година 2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516
11
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 12/2018 Километража Сила 163 кс
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 - CANCAN
18
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 01/2020 Километража Сила 190 кс
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter Touristic Cancan
14
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 10/2019 Километража Сила 190 кс
Турција
патничко комбе MERCEDES-BENZ 518 CDI SPRINTER KA 43
6
20.450 € BGN USD 40.000 BGN ≈ 22.090 US$
Патничко комбе
Евро Euro 4 Седишта 19
Година 2007-11-15 Километража 792000 км Сила 180 кс
Бугарија, Ботевград
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
17
75.000 € USD ≈ 81.010 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 16+1+1
Година 11/2019 Километража Сила 193 кс
Турција, Ankara
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
27
75.000 € USD ≈ 81.010 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 19+1
Година 06/2019 Километража Сила 193 кс
Турција, Ankara
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
67
67.000 € USD ≈ 72.370 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 19+1
Година 2019 Километража Сила 193 кс
Турција, Ankara
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
33
57.000 € USD ≈ 61.570 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 22+1
Година 06/2019 Километража 10 км Сила 193 кс
Турција, Ankara
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 859 огласа
Прикажи
Претплати се