Автомобили MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 2284 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили MERCEDES-BENZ: 2284 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 516,  22+1+1  *COC*  prolonged with 50cm fiber/s
23
50.500 € USD ≈ 54.550 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2020 Километража 10 км Сила 160 кс
Романија, BUCURESTI
седан MERCEDES-BENZ 230CE
86
аукција 2.886 € SEK USD 30.500 SEK ≈ 3.117 US$
Седан
Носивост 400 кг
Година 1982 Километража 304000 км Сила 125 кс
Шведска, Karlstad
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 KTW - A TYPE AMBULANCE WITH EN1789+A2 CERTIFICATE
7
54.000 € USD ≈ 58.330 US$
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 163 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ VİP DELUXE AMBULANCE SPRİNTER 316
4
75.000 € USD ≈ 81.010 US$
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 163 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ ARMOURED B6 BULLET-PROOF 316 4x2 AMBULANCE TYPE B WITH EN1789+A2
3
119.000 € USD ≈ 128.500 US$
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 163 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
ново амбулантно возило MERCEDES-BENZ 4 X 4 SPRINTER 316 AMBULANCE
5
79.000 € USD ≈ 85.330 US$
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50 км Сила 163 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Vito 119
24
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 01/2020 Километража Сила
Турција, Ankara
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 416 CDI Noge
11
10.000 € USD ≈ 10.800 US$
Патничко комбе
Седишта 20
Година 04/2002 Километража 535000 км Сила 160 кс
Бугарија, Момчилград
патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 XXL LUXURY PANORAMA
15
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 5 Седишта 24
Година 2012 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
патничко комбе MERCEDES-BENZ
19
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 13
Година 2016-12-22 Километража Сила 160 кс
Грција, ASPROPIRGOS
патничко комбе MERCEDES-BENZ 313 CDI
14
преговара
Патничко комбе
Носивост 1100 кг Евро Euro 3 Седишта 16
Година 2006-01-12 Километража 215061 км Сила 130 кс
Швајцарија, Oberhasli
патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRİNTER
9
50.000 € USD ≈ 54.000 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 18+2
Година 2018-06-06 Километража 90000 км Сила
Турција, EDİRNE
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPINTER 519 CDi XXL SILVER EDITION
17
78.000 € USD ≈ 84.250 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 24
Година 02/2018 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDi XXL PANORAMA
13
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 05/2018 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516 cdi Touristic
13
преговара
Патничко комбе
Седишта 18+1+1
Година 11/2018 Километража Сила
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516  Citybus
16
преговара
Патничко комбе
Седишта 14+1
Година 2018 Километража Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2284 огласа
Прикажи
Претплати се