Автомобили KIA од Европа

Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автомобили KIA: 69 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кросоувер KIA Sportade CRD AWD
47
аукција 2.423 € SEK USD 26.500 SEK ≈ 2.634 US$
Кросоувер
Носивост 540 кг Евро Euro 5
Година 2011-04-18 Километража 64794 км Сила 136 кс
Шведска, Karlstad
седан KIA Optima 1,7 CRDi diesel
20
14.100 € USD ≈ 15.330 US$
Седан
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2017-10 Километража 33000 км Сила 141 кс
Чехија, Nove Straseci
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
хеџбек KIA Ceed 1.4
19
7.300 € USD ≈ 7.936 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2017-09 Километража 73000 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed 1.4 CRDi
20
7.500 € USD ≈ 8.153 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2016-09 Километража 137215 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed 1.6 CRDi
20
7.700 € USD ≈ 8.371 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2016-07 Километража 158628 км Сила 136 кс
Чехија, Nove Straseci
седан KIA Optima 1.7 CRDi Exklusive
20
9.800 € USD ≈ 10.650 US$
Седан
Седишта 5
Година 2016-05 Километража 163000 км Сила 141 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed 1.4 CRDi
20
6.300 € USD ≈ 6.849 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2016-07 Километража 114615 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
караван KIA Cee´dSW 1,4 CVVT Comfort Plus
13
10.400 € USD ≈ 11.310 US$
Караван
Седишта 5
Година 2017 Километража 53458 км Сила 99.25 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed KIA Cee´d 1,6 CRDi Comfort
14
10.000 € USD ≈ 10.870 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2015-05 Километража 58198 км Сила 128 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Rio KIA 1.5.CRDI
7
2.200 € USD ≈ 2.392 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2008-04 Километража 210443 км Сила 110 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed KIA 1.4 CRDI
8
9.600 € USD ≈ 10.440 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2016-07 Километража 147229 км Сила 136 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed KIA 1.4 CRDI
10
7.600 € USD ≈ 8.262 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2015 Километража 161316 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек KIA Ceed 1,4CRDI
9
8.400 € USD ≈ 9.132 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2016-09 Километража 104300 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
караван KIA Ceed KIA 1.4 CRDI
7
8.000 € USD ≈ 8.697 US$
Караван
Седишта 5
Година 2016-09 Километража 137155 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
караван KIA Ceed KIA 1.4CRDI
11
8.000 € USD ≈ 8.697 US$
Караван
Седишта 5
Година 2016-09 Километража 144434 км Сила 89.73 кс
Чехија, Nove Straseci
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се