Автомобили KIA од Белгија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автомобили KIA од Белгија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
хеџбек KIA Ceed
15
аукција 1.500 € USD ≈ 1.631 US$
Хеџбек
Евро Euro 4
Година 08/2010 Километража 127608 км Сила 89.73 кс
Белгија, Wilrijk
теренец KIA SPORTAGE
13
18.500 € USD ≈ 20.110 US$
Теренец
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2019-04 Километража 162 км Сила 132 кс
Белгија, Bruxelles
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови теренец KIA SPORTAGE
13
18.500 € USD ≈ 20.110 US$
Теренец
Евро Euro 6 Седишта 5
Година Километража Сила 132 кс
Белгија, Bruxelles
теренец KIA Sorento
19
23.900 € USD ≈ 25.980 US$
Теренец
Евро Euro 1 Седишта 7
Година 2019-09 Километража 162 км Сила 234 кс
Белгија, Bruxelles
нови кросоувер KIA Sorento
19
23.900 € USD ≈ 25.980 US$
Кросоувер
Евро Euro 1 Седишта 7
Година Километража Сила 234 кс
Белгија, Bruxelles
нови теренец KIA SPORTAGE
18
16.200 € USD ≈ 17.610 US$
Теренец
Евро Euro 6 Седишта 5
Година Километража 88 км Сила 132 кс
Белгија, Bruxelles
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се