Автомобили KIA

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автомобили KIA: 71 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови теренец KIA SPORTAGE
18
16.200 € USD ≈ 17.600 US$
Теренец
Евро Euro 6 Седишта 5
Година Километража 88 км Сила 132 кс
Белгија, Bruxelles
седан KIA Clarus
5
350 € USD ≈ 380,30 US$
Седан
Седишта 5
Година 05/1997 Километража Сила
Литванија, Radviliškis
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
пикап KIA Pregio K 2700 II
25
1.850 € USD ≈ 2.010 US$
Пикап
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 146834 км Сила 94 кс
Холандија, Hoogeveen
хеџбек KIA Rio 1.3 RS met AIRCO
20
750 € USD ≈ 815 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2002-05-24 Километража 135663 км Сила 75 кс
Холандија, Lierop
теренец KIA Sorento 2.5 CRDi Adventure 4X4 Airco ,Cruise,Trekhaak 2800 kg
23
3.250 € USD ≈ 3.532 US$
Теренец
Носивост 675 кг Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2006 Километража 165391 км Сила 170 кс
Холандија, Roosendaal
теренец KIA SPORTAGE 1.7EXW
30
аукција аукција
Теренец
Година 2018 Километража 69822 км Сила
Италија, Caorso (PC)
теренец KIA SPORTAGE 1.7EXW
31
аукција аукција
Теренец
Година 2018 Километража 69968 км Сила
Италија, Caorso (PC)
теренец KIA SPORTAGE 1.7EXW
33
аукција аукција
Теренец
Година 2018 Километража 76637 км Сила
Италија, Caorso (PC)
мини комбе KIA Carnival
10
1.250 € USD ≈ 1.358 US$
Мини комбе
Година 03/2003 Километража Сила
Литванија, Radviliškis
теренец KIA Sorento
9
преговара
Теренец
Година 2003 Километража Сила
Литванија, Radviliškis
седан KIA Magentis
15
1.250 € USD ≈ 1.358 US$
Седан
Седишта 5
Година 09/2003 Километража 249000 км Сила
Литванија, Radviliškis
Омилени : 0 Споредба : 0
« 1 2 3 4 5
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се