Автомобили IVECO Daily

Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили IVECO Daily: 102 огласа

нови патничко комбе IVECO Daily
32
95.000 € USD ≈ 102.600 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 29+1+1
Година 2019-02-01 Километража Сила 132 kW
Турција, Bursa
нови патничко комбе IVECO DAILY 70C18, Euro 6D
10
92.000 € USD ≈ 99.370 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 29+1+1
Година 2019-11-19 Километража Сила 180 кс
Турција, Bursa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови патничко комбе IVECO Daily 60C17H
20
преговара
Патничко комбе
Седишта 20+1
Година нов Километража Сила
Србија, Čačak
патничко комбе IVECO DAILY 50C13
10
1.300 € USD ≈ 1.404 US$
Патничко комбе
Евро Euro 3
Година 1/2002 Километража 560000 км Сила
Словачка, Levice
патничко комбе IVECO TURBO DAILY 45.10
8
2.900 € USD ≈ 3.132 US$
Патничко комбе
Евро Euro 2
Година 12/1997 Километража 299270 км Сила 76 kW
Словачка, Levice
нови патничко комбе IVECO Daily 70C18
24
95.000 € USD ≈ 102.600 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 29+1+1
Година 2019-01-30 Километража Сила 132 kW
Турција, Bursa
нови патничко комбе IVECO Daily 70C18
24
95.000 € USD ≈ 102.600 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 29+1+1
Година 2019-01-30 Километража Сила 132 kW
Турција, Bursa
патничко комбе IVECO Daily Minibus
15
5.488 € USD ≈ 5.928 US$
Патничко комбе
Година 2002 Километража 209000 км Сила 146 кс
Норвешка, Tiller
патничко комбе IVECO Daily 35S12 MITTLE / klima
11
8.400 € USD ≈ 9.073 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2008-01 Километража 350780 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
товарно-патничко комбе IVECO DAILY 35C18 L2H2
20
9.800 € USD ≈ 10.580 US$
Товарно-патничко комбе
Зафатнина V=9.48 м³ Седишта 6
Година 2007-05 Километража 206060 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе IVECO Daily 50C13 - 18 seats - 6815
10
6.500 € USD ≈ 7.021 US$
Патничко комбе
Евро Euro 1 Седишта 18
Година 2002-01-01 Километража 250000 км Сила 125 кс
Холандија, Moerdijk
товарно-патничко комбе IVECO Daily 35
9
30.000 € USD ≈ 32.400 US$
Товарно-патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2019-01-04 Километража 35000 км Сила 180 кс
Полска, Ostrołęka
патничко комбе IVECO DAILY
11
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 5 Седишта 23
Година 2013 Километража 273272 км Сила 170 кс
Италија, Olgiate Comasco
патничко комбе IVECO DAILY
10
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 5 Седишта 22
Година 2013 Километража 162873 км Сила 170 кс
Италија, Olgiate Comasco
патничко комбе IVECO Turbo Daily 49 ABRAIO 22+1
6
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 2 Седишта 22+1
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Estepona
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Претплати се