Автомобили HYUNDAI

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили HYUNDAI: 79 огласа

теренец HYUNDAI Santa FE
29
аукција 596,10 € SEK USD 6.300 SEK ≈ 643,80 US$
Теренец
Година 2003 Километража 339805 км Сила 125 кс
Шведска, Karlstad
кросоувер HYUNDAI Santa Fe GRAND 2,2 CRDi VIN 490
10
17.416,67 € USD ≈ 18.810 US$
Кросоувер
Година 7/2015 Километража 135547 км Сила 209 кс
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови теренец HYUNDAI 1.6 GDi Manual new Tucson
9
19.900 € USD ≈ 21.490 US$
Теренец
Евро Euro 6
Година 2019-07-10 Километража 5 км Сила 132 кс
Словачка, Bratislava
караван HYUNDAI I30  T-GDI 120 Best of Czech combi
14
12.000 € USD ≈ 12.960 US$
Караван
Седишта 5
Година 2017 Километража 39000 км Сила 120 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек HYUNDAI i30
12
12.000 € USD ≈ 12.960 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2017 Километража 26047 км Сила 120 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек HYUNDAI I30 1.6 CRDi
8
12.400 € USD ≈ 13.390 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2015 Километража 65040 км Сила 110 кс
Чехија, Nove Straseci
караван HYUNDAI i30 1.4 CVVT
5
11.200 € USD ≈ 12.100 US$
Караван
Седишта 5
Година 2017 Километража 37806 км Сила 120 кс
Чехија, Nove Straseci
караван HYUNDAI  I30 T-GDI 120
7
11.400 € USD ≈ 12.310 US$
Караван
Седишта 5
Година 2017-09 Километража 40834 км Сила 120 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек HYUNDAI i10 1.0 / klima / ČR / 89900km
17
4.550 € USD ≈ 4.914 US$
Хеџбек
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2016 Километража 89900 км Сила 65.26 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
кросоувер HYUNDAI SC
19
18.372 € USD ≈ 19.840 US$
Кросоувер
Евро Euro 6 Седишта 7
Година 2014-04-24 Километража 141 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
караван HYUNDAI i30
10
11.600 € USD ≈ 12.530 US$
Караван
Седишта 5
Година 2017-08 Километража 27807 км Сила 120 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек HYUNDAI i30  1.0 TGDi  Best of czech combi
13
11.600 € USD ≈ 12.530 US$
Хеџбек
Седишта 5
Година 2017 Километража 42510 км Сила 120 кс
Чехија, Nove Straseci
хеџбек HYUNDAI Getz 1.3
13
1.500 € USD ≈ 1.620 US$
Хеџбек
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
теренец HYUNDAI IX35
14
12.200 € USD ≈ 13.180 US$
Теренец
Евро Euro 5
Година 2013-03-28 Километража 127900 км Сила 185 кс
Романија
хеџбек HYUNDAI i30 12> 1.6CRDI
13
преговара
Хеџбек
Година 2012 Километража 211000 км Сила
Данска, Sindal
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се