Автомобили FORD Transit

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Автомобили FORD Transit: 133 огласа

патничко комбе FORD Transit 125T300 Euroline  - 2. 0Tdi
16
5.062 € BGN USD 9.900 BGN ≈ 5.467 US$
Патничко комбе
Носивост 3500 кг Седишта 7
Година 2005 Километража 263000 км Сила 125 кс
Бугарија, КАРЛОВО
товарно-патничко комбе FORD FORD FDG6 TRANSIT/TOUR
6
1.450 € USD ≈ 1.566 US$
Товарно-патничко комбе
Седишта 6
Година 2007-06-13 Километража Сила 96 kW
Шведска, LJUNGBYHED
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
патничко комбе FORD TRANSIT ***VIP*** - RAYAN SERBIA
29
преговара
Патничко комбе
Седишта 18+1
Година Километража Сила
Србија, Čačak
патничко комбе FORD TRANSIT CLIMA NETTO EXPORT
22
5.550 € USD ≈ 5.995 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2009-08 Километража 128218 км Сила 140 кс
Грција, Thessaloniki
товарно-патничко комбе FORD Transit 300S
10
6.185 € CZK USD 155.000 CZK ≈ 6.680 US$
Товарно-патничко комбе
Евро Euro 4 Зафатнина V=2.2 м³ Седишта 2-9
Година 2009-05-18 Километража 300000 км Сила 85 kW
Чехија, Zaječov
товарно-патничко комбе FORD Transit Custom 2.2Tdci/92kw L2H2/6 sitze/ ČR/AHK
17
11.500 € USD ≈ 12.420 US$
Товарно-патничко комбе
Зафатнина V=5.32 м³ Седишта 6
Година 2015-08 Километража 163900 км Сила 125 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
товарно-патничко комбе FORD Transit Custom 2.2Tdci/92kw L2H2/6 sitze/ ČR/AHK
17
11.500 € USD ≈ 12.420 US$
Товарно-патничко комбе
Зафатнина V=5.32 м³ Седишта 6
Година 2015-08 Километража 163900 км Сила 125 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе FORD TRANSIT FBD
14
21.500 € USD ≈ 23.220 US$
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 18
Година 2016-12 Километража 199039 км Сила 114 kW
Чехија, Office
патничко комбе FORD transit
6
2.373 € HUF USD 800.000 HUF ≈ 2.563 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Sümeg
патничко комбе FORD Transit Custom 92kw / TREND / klima
20
15.450 € USD ≈ 16.690 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2015-09 Километража 164200 км Сила 125 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патничко комбе FORD Transit Custom 92kw L2H1
20
15.450 € USD ≈ 16.690 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2015-09 Километража 164200 км Сила 125 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
товарно-патничко комбе FORD TRANSIT 2.2 tdci 6 személyes kisbusz
10
5.043 € HUF USD 1.700.000 HUF ≈ 5.447 US$
Товарно-патничко комбе
Седишта 6
Година 2008 Километража 151 км Сила 85.65 кс
Унгарија, Budapest
патничко комбе FORD Transit Tourneo
10
12.000 € USD ≈ 12.960 US$
Патничко комбе
Седишта 14
Година 2008-06 Километража 327000 км Сила 85 kW
Австрија, Regau
товарно-патничко комбе FORD Transit 2.4TDCI/103kw L2H2 / 6 sitze / AWD/klima
18
7.350 € USD ≈ 7.939 US$
Товарно-патничко комбе
Зафатнина V=5.04 м³ Седишта 6
Година 2010 Километража 308000 км Сила 140 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
товарно-патничко комбе FORD Transit 2.4TDCI L2H2 / AWD
18
7.350 € USD ≈ 7.939 US$
Товарно-патничко комбе
Зафатнина V=5.04 м³ Седишта 6
Година 2010 Километража 308000 км Сила 140 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Претплати се