Автомобили FORD

Резултати од пребарување: 435 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автомобили FORD: 435 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
седан FORD Mustang 66 HT
7
аукција 3.017 € SEK USD 33.000 SEK ≈ 3.280 US$
Седан
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
седан FORD Taunus 12m P4T
29
аукција 374,80 € SEK USD 4.100 SEK ≈ 407,50 US$
Седан
Година 1963-01-01 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново амбулантно возило FORD TRANSİT AMBULANCE
6
49.000 € USD ≈ 53.270 US$
Амбулантно возило
Година Километража Сила
Турција, Ataşehir -İstanbul
патничко комбе FORD Transit 115T300
15
5.062 € BGN USD 9.900 BGN ≈ 5.503 US$
Патничко комбе
Носивост 350000 кг Седишта 9
Година 2008 Километража 193000 км Сила 115 кс
Бугарија, КАРЛОВО
патничко комбе FORD TRANSIT CLIMA NETTO EXPORT
22
5.550 € USD ≈ 6.033 US$
Патничко комбе
Седишта 9
Година 2009-08 Километража 128218 км Сила 140 кс
Грција, Thessaloniki
товарно-патничко комбе FORD Transit MIX
17
4.551 € BGN USD 8.900 BGN ≈ 4.947 US$
Товарно-патничко комбе
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Седишта 5+1
Година 2008 Километража 254191 км Сила 85 кс
Бугарија, КАРЛОВО
пикап FORD Ranger
17
6.308 € SEK USD 69.000 SEK ≈ 6.857 US$
Пикап
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 100000 км Сила
Шведска, Jönköping
пикап FORD RANGER 2,2 TDCI 160 DC XLT
10
16.250 € USD ≈ 17.670 US$
Пикап
Година 9/2016 Километража 78892 км Сила 118 kW
Словачка, Levice
пикап FORD Ranger 2,2 TDCI 160 4X4 DC XLT, vin 500
7
16.250 € USD ≈ 17.670 US$
Пикап
Година 9/2016 Километража 98817 км Сила
Словачка, Levice
пикап FORD F séria F150 Raptor SVT 4x4
15
19.083,33 € USD ≈ 20.750 US$
Пикап
Година 2/2010 Километража 239257 км Сила 310 кс
Словачка, Levice
пикап FORD Ranger 2,5 TDCI 4WD  VIN 847
7
4.916,67 € USD ≈ 5.345 US$
Пикап
Година 9/2007 Километража 166476 км Сила 143 кс
Словачка, Levice
патничко комбе FORD Transit 125T300 Euroline  - 2. 0Tdi
16
5.062 € BGN USD 9.900 BGN ≈ 5.503 US$
Патничко комбе
Носивост 3500 кг Седишта 7
Година 2005 Километража 263000 км Сила 125 кс
Бугарија, КАРЛОВО
пикап FORD Ranger
24
ВИДЕО
21.850 € SEK USD 239.000 SEK ≈ 23.750 US$
Пикап
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2014 Километража 165000 км Сила 200 кс
Шведска, Halland
седан FORD Mondeo
12
преговара
Седан
Носивост 710 кг
Година 2011 Километража 122100 км Сила 163 кс
Хрватска, Karlovac
товарно-патничко комбе FORD FORD FDG6 TRANSIT/TOUR
6
1.450 € USD ≈ 1.576 US$
Товарно-патничко комбе
Седишта 6
Година 2007-06-13 Километража Сила 96 kW
Шведска, LJUNGBYHED
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 435 огласа
Прикажи
Претплати се