Автоматски автоперални

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Автоматски автоперални: 15 огласа

автоматска автоперална Truck Wash , Nákladná umývacia linka
7
€ 9.999 USD ≈ US$ 11.143
Година 2011
Словачка, Štúrovo
автоматска автоперална ISTOBAL , Osobná umývacia linka
6
€ 10.500 USD ≈ US$ 11.701
Година 2011
Словачка, Štúrovo
автоматска автоперална CHRIST C-W5-TO-0002
7
€ 30.000 USD ≈ US$ 33.432
Година 2007
Словенија
автоматска автоперална Automatická autoumyváreň Truck Wash , Nákladná umývacia linka
7
€ 9.999 USD ≈ US$ 11.143
Година 2011
Словачка, Štúrovo
автоматска автоперална Automatická autoumyváreň ISTOBAL , Osobná umývacia linka
6
€ 10.500 USD ≈ US$ 11.701
Година 2011
Словачка, Štúrovo
автоматска автоперална Washtec Carwash wasstraat
11
преговара
Година 2014
Холандија, Vroomshoop
автоматска автоперална LKW-Waschanlage
1
€ 400 USD ≈ US$ 446
Година 1983
Германија, Bovenden
автоматска автоперална Car Wash System
13
аукција € 1 USD ≈ US$ 1
Година
Германија, Dormagen
автоматска автоперална CABINA DE PINTURA ASTRA
3
преговара
Година
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
автоматска автоперална Washtec Rollover Carwash
6
преговара
Година 2013
Холандија, Vroomshoop
автоматска автоперална Istobal Carwash
3
преговара
Година
Холандија, Vroomshoop
автоматска автоперална Framework  selfservice carwash
2
преговара
Година 01/2019
Холандија, Vroomshoop
нови автоматска автоперална Christ Centus C164 Carwash
12
преговара
Година
Холандија, Vroomshoop
автоматска автоперална Washtec Carwash wasstraat
6
преговара
Година 2015
Холандија, Vroomshoop
автоматска автоперална Washtec SM 10
5
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.472
Година 01/2009
Холандија, Vroomshoop
Омилени : 0 Споредба : 0