Филтри -

Нови автодигалки

Резултати од пребарување: 122 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 122 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автодигалка Kamaz 65115 / 2018 XCMG QY25K-S 25 Ton 6x4 Crane Truck NEW / UNU
27
112.900 € Без ДДВ
Година 2020-01-01 Километража 3078 км Сила
Холандија, Velddriel
нови автодигалка TEREX RT 1045L
4
цена на барање
Носивост 44000 кг Висина на подигање 37.4 м
Година 2020 Километража Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови автодигалка XCMG  50ton Truck Crane
1
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Київ
нови автодигалка Chelyabinecz КС-65717-34 (50т, 34,3м) на шасија KAMAZ 65201 (8х4)
6
цена на барање
Носивост 50000 кг Марка на кран Chelyabinecz Модел КС-65717-34 (50т, 34,3м) Висина на подигање 36.3 м Дофат на стрела 32 м Дофаќач 0.8 м Брзина на подигање на товар 3.8 м/мин Брзина 60 км/ч Противтежа 11400 кг
Година 2020 Километража Сила 400 кс
Русија, Челябинск
нови автодигалка XCMG 25k5
78
202.000 US$ EUR ≈ 171.400 €
Суспензија пружина/пружина Носивост 25000 кг Модел 25 K 5 Висина на подигање 49.4 м Дофат на стрела 39.5 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 2800 т Брзина 90 км/ч
Година 03/2020 Километража 500 км Сила
Украина, Київ
нови автодигалка XCMG QY 50 KA
8
297.000 US$ EUR ≈ 252.000 €
Носивост 50000 кг Модел QY50KA Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 42.5 м Дофаќач 15.5 м Брзина 90 км/ч
Година 03/2020 Километража 500 км Сила
Украина, Київ
нови автодигалка XCMG XCT 35
6
246.000 US$ EUR ≈ 208.700 €
Носивост 35000 кг Модел XCT 35 Дофат на стрела 42 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 3.5 т Брзина 90 км/ч
Година 03/2020 Километража 500 км Сила
Украина, Київ
нови автодигалка XCMG QY 25K
62
141.700 US$ EUR ≈ 120.200 €
Носивост 25000 кг Висина на подигање 41 м Дофат на стрела 32 м Дофаќач 9 м
Година 10/2016 Километража 500 км Сила
Украина, Київ
нови автодигалка XCMG QY 25K 5 A
30
205.000 US$ EUR ≈ 173.900 €
Суспензија пневматски/пневматски Носивост 25000 кг Модел QY 25K 5 A Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 2800 т Брзина 100 км/ч
Година 06/2020 Километража 500 км Сила 221 kW
Украина, Київ
нови автодигалка KS КС-45729А-W-02 на шасија MAZ МАШЕКА КС-45729А-W-02
5
113.490 US$ EUR ≈ 96.280 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Носивост 16000 кг Марка на кран KS Модел КС-45729А-W-02 Висина на подигање 20.4 м Дофат на стрела 18 м Брзина на подигање на товар 10 м/мин
Година 04/2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови автодигалка XCMG XCT25L4_S
8
207.000 US$ EUR ≈ 175.600 €
Евро Euro 5 Носивост 25 кг Модел XCT25L4_S Висина на подигање 39 м Дофат на стрела 43 м Брзина на подигање на товар 75 м/мин
Година 05/2020 Километража Сила 211 kW
Украина, Киев
нови автодигалка KS 55727-С-22 на шасија MAZ
3
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Носивост 25000 кг Марка на кран KS Модел 55727-С-22 Висина на подигање 27.1 м Дофат на стрела 20 м Капацитет на крајот на стрелата 400 т Брзина на подигање на товар 6 м/мин Брзина 60 км/ч
Година 2020 Километража Сила 273 кс
Украина, Київ
нови автодигалка MAZ
3
цена на барање
Носивост 25000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Харьков
нови автодигалка MAN TGS 26.430
1
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Италија, Calenzano
нови автодигалка KATO NEW CR-250Rv - 25 Ton City Crane
26
цена на барање
Евро Euro 5 Носивост 25000 кг Висина на подигање 38.4 м
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство, Staffordshire
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 122 огласа
Прикажи
Претплати се