Филтри -

Автодигалки, подвижни дигалки

Резултати од пребарување: 3602 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автодигалки: 3602 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка KATO NK200H-III 20 Ton 6x4
48
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
автодигалка BENDINI B0255 25 Ton 4x4x4
31
аукција аукција
Година 1993 Километража 24969 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автодигалка LIEBHERR LTM1040
4
56.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Дофат на стрела 30 м Дофаќач 16 м
Година 1991 Километража 111500 км Сила
Полска
автодигалка GROVE GMK 3050
10
96.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на кран Grove Дофат на стрела 38 м Дофаќач 16 м
Година 2000 Километража 126000 км Сила
Полска
автодигалка GROVE GMK 5130-2
29
ВИДЕО
685.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Носивост 130000 кг Марка на кран Grove Модел GMK 5130-2 Висина на подигање 95 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 18 м Брзина 85 км/ч Противтежа 40100 кг
Година 11/2014 Километража 40170 км Сила 500 кс
Германија, Lübeck
автодигалка TADANO FAUN Tadano-Faun ATF 70G-4
8
397.000 € Без ДДВ
Носивост 70000 кг Модел Tadano-Faun ATF 70G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Брзина 95 км/ч Противтежа 15000 кг
Година 02/2012 Километража 116170 км Сила 435 кс
Германија, Lübeck
автодигалка TADANO FAUN Tadano-Faun ATF 110G-5
23
497.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Носивост 110000 кг Модел Tadano-Faun ATF 110G-5 Висина на подигање 82 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 16.2 м Брзина 85 км/ч Противтежа 35000 кг
Година 08/2009 Километража 78330 км Сила 517 кс
Германија, Lübeck
автодигалка TADANO FAUN Tadano-Faun ATF 110G-5
3
487.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Носивост 110000 кг Марка на кран Tadano Модел Faun ATF 110G-5 Висина на подигање 84 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 16.2 м Брзина 85 км/ч Противтежа 35000 кг
Година 09/2009 Километража 96300 км Сила 517 кс
Германија, Lübeck
автодигалка TADANO FAUN Tadano-Faun ATF 65G-4
36
277.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Носивост 65000 кг Марка на кран Tadano Модел Faun ATF 65G-4 Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Брзина 85 км/ч
Година 07/2009 Километража 102330 км Сила 394 кс
Германија, Lübeck
автодигалка TADANO FAUN Tadano-Faun ATF 220 G-5
12
ВИДЕО
739.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Носивост 220000 кг Модел Tadano-Faun ATF 220 G-5 Висина на подигање 108 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 37 м Брзина 85 км/ч Противтежа 71000 кг
Година 08/2012 Километража 50557 км Сила 551 кс
Германија, Lübeck
автодигалка Tadano Tadano-Faun ATF 70G-4  на шасија TADANO FAUN Tadano-Faun ATF 70G-4
6
379.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Носивост 70000 кг Марка на кран Tadano Модел Tadano-Faun ATF 70G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Брзина 95 км/ч Противтежа 15000 кг
Година 08/2012 Километража 111200 км Сила 435 кс
Германија, Lübeck
автодигалка PEINER ABK 42-80
9
69.500 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 86000 км Сила 360 кс
Холандија, Holten
автодигалка KRUPP KMK4060
9
69.500 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 114000 км Сила
Холандија, Holten
автодигалка SPIERINGS SK 365 AT3
1
94.370 € PLN 429.900 PLN
Година 2000 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Olsztyn
автодигалка MERCEDES-BENZ 2635 AK 6x6 TIPPER WITH PALFINGER PK 27000E
10
39.500 € Без ДДВ
Носивост 9400 кг
Година 1990-08-31 Километража 105000 км Сила 366 кс
Холандија, Schiedam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3602 огласа
Прикажи
Претплати се