Филтри -

Автоцистерни од Украина

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни од Украина: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна BSL STC-1
16
13.000 US$ EUR ≈ 10.990 €
Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/1992 Километража Носивост 34000 кг
Украина, Тернополь
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER BOGLE SUSPENSION
1
17.480 € UAH 579.400 UAH
Година Километража Носивост
Украина, Вишневе
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна FELDBINDER KIP 60.3
16
9.990 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража 2 км Носивост
Украина, Винница
нови автоцистерна SINAN TANKER-TREYLER двойная ось - DOUBLE AXLE
3
17.480 € UAH 579.400 UAH
Година 2018 Километража Носивост
Украина, Вишневе
автоцистерна MAGYAR SMFF BPW
18
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 25000 л
Година 1990 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна BSL
20
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 29975 л
Година 1997 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна TRAILOR SMB
24
21.500 €
Зафатнина 37829 л
Година 1998 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна MAGYAR SMB
33
26.500 €
Зафатнина 38480 л
Година 1997 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна TRAILOR Mercedes
26
32.500 €
Зафатнина 39140 л
Година 2006 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна MAGYAR SAF
28
24.500 €
Зафатнина 26000 л
Година 2000 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна FRUEHAUF SMB
25
22.800 €
Зафатнина 39890 л
Година 1998 Километража Носивост
Украина, Винница, с. Писаревка
автоцистерна MENCI
5
22.000 US$ EUR ≈ 18.590 €
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 36800 кг
Украина, Узловое
автоцистерна TRAILOR 30
3
10.000 US$ EUR ≈ 8.451 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 200 км Носивост 30000 кг
Украина, Узловое
автоцистерна DELTA 14 куб.
8
7.750 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Носивост
Украина, Київ
нови автоцистерна ПЦ 0505
4
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 500 л
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Харьков
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се