Филтри -

Автоцистерни од Шпанија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни од Шпанија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна ACERBI SPC22
8
8.500 €
Зафатнина 24 м³
Година Километража Носивост
Шпанија, Alborea (Albacete)
автоцистерна CUBA DE AGUA
3
2.500 €
Зафатнина 2000 л
Година Километража Носивост
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна  BSL ORIGINAL
8
цена на барање
Година 1976-06-25 Километража Носивост
Шпанија, SEVILLA
автоцистерна CUBA DE AGUA
4
3.000 €
Зафатнина 4000 л
Година Километража Носивост
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се