Филтри -

Автоцистерни од Полска

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни од Полска: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна LAG Cysterna ze stali nierdzewnej, Stainless steel tanker trailer
1
6.278 € PLN 28.000 PLN
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Srokowo
автоцистерна SIMATRA
19
23.999 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Носивост 28000 кг
Полска, Kielce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна Kroll
9
7.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1984-02 Километража Носивост 16450 кг
Полска, Stara Łubianka
автоцистерна SOLEC KUJAWSKI N-166
4
2.601 € PLN 11.600 PLN
Година 1983 Километража Носивост
Полска, Główczyce
нови автоцистерна STOKOTA L4AH 27500
5
154.400 € PLN 688.500 PLN
Зафатнина 27.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 1 км Носивост 22000 кг
Полска, Elbląg
нови автоцистерна EMTECH Naczepa Asenizacyjna 3 osiowa
26
ВИДЕО
47.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Полска, Szczerców
автоцистерна FELDBINDER KIP 334C 60.3
9
36.530 € PLN 163.000 PLN
Година 2012 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Barcin
автоцистерна STOKOTA OLP38-3
21
36.310 € PLN 162.000 PLN
Година 2015 Километража 60000 м/ч Носивост
Полска, Przasnysz
автоцистерна SPITZER 52m3
18
36.990 € PLN 165.000 PLN
Зафатнина 52 м³
Година 2006 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Margonin
автоцистерна Naczepa cysterna
6
6.726 € PLN 30.000 PLN
Зафатнина 12000 л
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Włoszczowa
автоцистерна
14
6.726 € PLN 30.000 PLN
Зафатнина 6000 л
Година 2002 Километража Носивост
Полска, Włoszczowa
автоцистерна SCHRADER 31500l 5950kg !!!
6
23.120 € PLN 103.100 PLN
Зафатнина 31500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Włoszczowa
автоцистерна
5
10.990 € PLN 49.000 PLN
Зафатнина 6000 л
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Włoszczowa
автоцистерна WELGRO Heitling
5
249.100 € PLN 1.111.000 PLN
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Grodków
автоцистерна SPITZER Eurovrac
18
19.950 € PLN 89.000 PLN
Година 2011 Километража Носивост
Полска, Janów Lubelski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се