Филтри -

Автоцистерни од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни од Обединетото Кралство: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна  Tri Axle Tanker
11
5.497 € GBP 5.000 GBP
Зафатнина 32 м³
Година 2011 Километража Носивост
Обединето Кралство, SLINGSBY
автоцистерна TCL Tank Trailer Stainless Steel
14
цена на барање
Зафатнина 24000 л
Година 2004 Километража Носивост
Обединето Кралство, Newry
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна BSL A.H.P Trailer KTL Tanker
12
8.080 € GBP 7.350 GBP
Година 1999 Километража Носивост
Обединето Кралство, Hampshire
автоцистерна CLAYTON 316
29
5.442 € GBP 4.950 GBP
Година 1995 Километража Носивост
Обединето Кралство, Stoke on Trent
автоцистерна DIJKSTRA TANKBOUW Stainless Steel
10
цена на барање
Зафатнина 36 м³
Година 1998 Километража Носивост
Обединето Кралство, Newry
автоцистерна FELDBINDER WEIGHTLIFTER/  ALUMINIUM BULK TIPPING TANKER
13
7.421 € GBP 6.750 GBP
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-01 Километража Носивост
Обединето Кралство, Sawley
автоцистерна MCERLEAN Tanker
8
цена на барање
Зафатнина 24 м³
Година Километража Носивост
Обединето Кралство, Newry
автоцистерна Alloy Water Bowser
5
3.133 € GBP 2.850 GBP
Зафатнина 13 м³
Година Километража Носивост
Обединето Кралство, SLINGSBY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се