Филтри -

Автоцистерни од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни од Франција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
оштетен автоцистерна MAISONNEUVE O40ACWGV0010828
7
цена на барање
Зафатнина 29.5 м³
Година 03/2013 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
автоцистерна ETA Non spécifié
16
цена на барање
Зафатнина 24000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2011 Километража Носивост 27220 кг
Франција, Bourron Marlotte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
оштетен автоцистерна MAGYAR Non spécifié
7
цена на барање
Година 11/2012 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
оштетен автоцистерна MAGYAR S38BD3
4
цена на барање
Година 04/2012 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
оштетен автоцистерна TURBOSHOET O40HETSM000C177
5
цена на барање
Година 07/2014 Километража Носивост
Франција, Arc sur Tille
нови автоцистерна
5
46.700 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 33000 кг
Франција, Sète
автоцистерна MAGYAR Tanker
4
80.000 €
Година 2019 Километража Носивост
Франција, Saint Laurent De Mu 69720 Saint-Laurent-De-Mure Zi Les Marches Du Rhône, Avenue D'amsterdam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се