Филтри -

Автоцистерни од Европа

Резултати од пребарување: 355 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни: 355 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна Diesel tank on trolley with engine and pump
16
908 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³
Година Километража Носивост
Норвешка, Tiller
автоцистерна Diversen Alkom Silo 20.000L
9
цена на барање
Година 2004-04-08 Километража Носивост 14800 кг
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна BSL Food 30900 Liter, 5 compartimenten, 0,45 bar, Isolated Food tank
7
10.750 € Без ДДВ
Зафатнина 30.9 м³
Година 1992-06-15 Километража Носивост 26400 кг
Холандија, Ede
автоцистерна Welfit Oddy 24.770L TC, 2 comp.(12.390L/12.380L), L4BN, T11, valid 5y insp
26
9.985 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 1998-08-03 Километража Носивост 29240 кг
Холандија, Roosendaal
автоцистерна PARCISA FUEL 47000 LITER toploading + pump
17
21.950 € Без ДДВ
Година 2005-11-01 Километража Носивост 37350 кг
Холандија, Vuren
автоцистерна EKW
3
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Белгија, Kontich
автоцистерна  Tri Axle Tanker
11
5.524 € GBP 5.000 GBP
Зафатнина 32 м³
Година 2011 Километража Носивост
Обединето Кралство, SLINGSBY
автоцистерна DIJKSTRA DRVO 12 27 3-Assen SAF - 32.000L - Vacum / Druk Tank
25
14.950 € Без ДДВ
Година 1995-07-21 Километража Носивост 31580 кг
Холандија, Dinteloord
автоцистерна MAGYAR Chemie 26000 Liter, 10 Compartments, isolated tank, Disc brakes
6
11.750 € Без ДДВ
Зафатнина 26 м³
Година 2001-02-27 Километража Носивост 28800 кг
Холандија, Ede
автоцистерна DIJKSTRA DRVO 12 27 - 32.000L - TIERFUTTERTANK
7
17.800 € Без ДДВ
Година 1997-05-20 Километража Носивост 32020 кг
Холандија, WEERT
автоцистерна MERCERON Fuel 39207 Liter, 7 compartments, 0,45 bar, Disc brakes
7
15.800 € Без ДДВ
Зафатнина 39207 м³
Година 1999-06-25 Километража Носивост 32510 кг
Холандија, Ede
автоцистерна MERCERON Fuel 37727 Liter, 3 compartments, 0,32 bar, Disc brakes
7
15.800 € Без ДДВ
Зафатнина 37727 м³
Година 2000-01-31 Километража Носивост 28350 кг
Холандија, Ede
нови автоцистерна MERCEDES-BENZ Actros 2031
7
цена на барање
Година Километража Носивост
Холандија, SCHIEDAM
автоцистерна WELGRO Heitling 2013
2
244.200 € PLN 1.111.000 PLN
Година 2013 Километража Носивост
Полска, Grodków
автоцистерна VAN HOOL Fuel 42000 liter, 2 liquid meters, 5 compartments, 0,46 Bar, 50c
7
16.900 € Без ДДВ
Зафатнина 42 м³
Година 1999-01-01 Километража Носивост 30840 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 355 огласа
Прикажи
Претплати се