Филтри -

Автоцистерни од Данска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни од Данска: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна VM Tank Tip Kran Crane for dead animals
18
29.999 € Без ДДВ
Зафатнина 44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-09-05 Километража Носивост 24000 кг
Данска, Hedensted
нови автоцистерна KASSBOHRER Tank 40000 Liter Petrol/Fuel ADR
6
19.999 € Без ДДВ
Година 2007-05-03 Километража Носивост 28500 кг
Данска, Hedensted
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна BURG 16-24-30, 40 ton total - 43 ton possible
9
14.999 € Без ДДВ
Година 1996-01-01 Километража Носивост 31825 кг
Данска, Hedensted
автоцистерна BURG
8
цена на барање
Зафатнина 41 м³
Година 2005-02 Километража Носивост
Данска, Greve
автоцистерна VARIOUS VI-TO RUSTFRI STÅL 5835
15
цена на барање
Зафатнина 32000 л
Година 2011 Километража Носивост
Данска, Padborg
автоцистерна VARIOUS VI-TO 5834
14
цена на барање
Зафатнина 32000 л
Година 2011 Километража Носивост 31400 кг
Данска, Padborg
автоцистерна BURG TANK BPO 12-27 Acid
3
14.999 € Без ДДВ
Година 2000-01-01 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
автоцистерна VM Trailer 28500 ltr isoleret 1 rum
15
цена на барање
Зафатнина 28.5 м³
Година 2003 Километража Носивост 33450 кг
Данска, Silkeborg
автоцистерна LAG TANK 22000 Liter Vacuum ADR
8
9.999 € Без ДДВ
Зафатнина 21 м³
Година 1990-01-01 Километража Носивост
Данска, Hedensted
автоцистерна KASSBOHRER 20 units Tank trailer 27000 bis 50000 L
16
цена на барање
Зафатнина 27 м³
Година 2006-01-01 Километража Носивост
Данска, Hedensted
автоцистерна VOLVO FH 13-480 6x2 + fuel trailer 41000 Liter Benzin Fuel Diesel ADR
10
29.999 € Без ДДВ
Година 2007-07-30 Километража 900000 км Носивост 31000 кг
Данска, Hedensted
автоцистерна SCANIA R 420 + Fueltrailer 40000 Liter Petrol Diesel ADR
8
29.999 € Без ДДВ
Година 2007-05-03 Километража 699000 км Носивост 28500 кг
Данска, Hedensted
автоцистерна BURG TANK Vocol 22500 Liter ACID Coated
5
14.999 € Без ДДВ
Година 2000-01-01 Километража Носивост 29500 кг
Данска, Hedensted
автоцистерна KASSBOHRER 41000 L Tank Petrol Fuel ADR Pumpe 4 units
9
9.999 € Без ДДВ
Година 2004-06-01 Километража Носивост 29500 кг
Данска, Hedensted
автоцистерна KASSBOHRER 35000 Liter Tank Petrol fuel ADR Fuel
8
9.999 € Без ДДВ
Година 1998-06-05 Километража Носивост 27000 кг
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се