Филтри -

Автоцистерни од Белгија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни од Белгија: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна EKW
5
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Белгија, Kontich
автоцистерна KASSBOHRER 58M³ / BELGIAN TRAILER / GOOD CONDITION
16
4.990 € Без ДДВ
Година 2004-03-03 Километража Носивост
Белгија, Bree
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна LAG
14
цена на барање
Година Километража Носивост
Белгија, Lummen
автоцистерна VAN HOOL Sludge tanker
12
цена на барање
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Километража Носивост 32000 кг
Белгија, GENT
автоцистерна Diversen ELZAM C380.15-4A 38000 liters 4 compartimenten
9
12.750 € Без ДДВ
Година 1995-07-13 Километража Носивост 27700 кг
Белгија, GENK
автоцистерна ACERBI Tank
6
28.500 € Без ДДВ
Година 1992-01-01 Километража Носивост
Белгија, Hooglede
автоцистерна LAG Tank
22
17.500 € Без ДДВ
Година 1995-04-03 Километража Носивост 32340 кг
Белгија, Hooglede
автоцистерна DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
26.500 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06-01 Километража Носивост 32150 кг
Белгија, Meer
автоцистерна ETA tank in roestvrij staal 29000 L - 6 compartimenten
5
13.750 € Без ДДВ
Година 1990-01-15 Километража Носивост
Белгија, HARCHIES
автоцистерна ETA Citerne en inox 3 essieux
7
13.750 € Без ДДВ
Година 1986-12-05 Километража Носивост 24140 кг
Белгија, HARCHIES
автоцистерна TRAILOR Oplegger 39000 L
11
14.300 € Без ДДВ
Зафатнина 39 м³
Година 1993-11-22 Километража Носивост 31750 кг
Белгија, Bree
автоцистерна BSLT STCAA *CHEMICAL TANK* ADR
30
10.950 €
Зафатнина 35664 л
Година 1996-08-07 Километража Носивост
Белгија, Hannut
автоцистерна Diversen BSL STC1 32000 liters
6
6.750 € Без ДДВ
Година 1985-07-11 Километража Носивост 30250 кг
Белгија, GENK
нови автоцистерна LIDER 35 M3
15
22.500 € Без ДДВ
Година 2020-01-01 Километража Носивост
Белгија, Meer
автоцистерна ATCOMEX tank - export
3
цена на барање
Година Километража Носивост
Белгија, Kontich
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се