Филтри -

Автоцистерни WILLIG

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни WILLIG: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна WILLIG SANA 40.0
11
8.842 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 1990 Километража Носивост 27150 кг
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
автоцистерна WILLIG 3S4305
15
39.895,69 € Без ДДВ
Зафатнина 43.15 м³
Година 2010-09 Километража Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна WILLIG SANA 40.0 návěs cisternový
15
8.842 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 1992 Километража Носивост
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се