Филтри -

Автоцистерни WELGRO

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни WELGRO: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна WELGRO Heitling 2013
2
244.400 € PLN 1.111.000 PLN
Година 2013 Километража Носивост
Полска, Grodków
автоцистерна WELGRO Heitling 2006
5
244.400 € PLN 1.111.000 PLN
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Grodków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна WELGRO 1998
3
24.200 € PLN 110.000 PLN
Година 1998 Километража Носивост
Полска, Grodków
автоцистерна WELGRO 91
6
12.100 € PLN 55.000 PLN
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Grodków
автоцистерна WELGRO 90WSL33-24
12
4.900 € Без ДДВ
Зафатнина 48.2 м³
Година 1997 Километража Носивост 13000 кг
Србија, НС
автоцистерна WELGRO Heitling
5
244.400 € PLN 1.111.000 PLN
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Grodków
автоцистерна WELGRO 97 WSL 33-24, 8 Kammern, 51,1m³, gelenkt
15
27.900 € Без ДДВ
Зафатнина 51 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-06 Километража Носивост 25780 кг
Германија, Sittensen
автоцистерна WELGRO 97 WSL 33-24, 51m³, Alu, Futtermittel
15
29.900 € Без ДДВ
Зафатнина 51 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Носивост 25600 кг
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се