Филтри -

Автоцистерни VOLVO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни VOLVO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна VOLVO FH 13-480 6x2 + fuel trailer 41000 Liter Benzin Fuel Diesel ADR
10
29.999 € Без ДДВ
Година 2007-07-30 Километража 900000 км Носивост 31000 кг
Данска, Hedensted
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се